X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Premiera "Crazy for you" już w piątek!

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2017 15:15
- Już teraz, na etapie przygotowań zapiera dech w piersiach. Będzie kolorowo, będzie wesoło. To będzie wielka dawka pozytywnej energii - tak o musicalu "Crazy for you" w szczecińskiej Operze na Zamku mówił Jerzy Wołosiuk. 
Audio
  • Jerzy Wołosiuk zaprasza do Szczecina na wyjątkową inscenizację musicalu "Crazy for you" (Muzyczna Jedynka)
Musical Crazy for you
Musical "Crazy for you"Foto: Ł.Szełemej©Opera na Zamku

koncert piosenki kaliny jedrusik 1200.jpg
"Bo we mnie jest seks". Koncert piosenek Kaliny Jędrusik

- Ten musical przygotowaliśmy głównie z okazji jubileuszu, czyli naszego 60-lecia, jak wiadomo Opera na Zamku powstała jako teatr muzyczny. Jest to nasz ukłon, powrót do korzeni. Co ciekawe ten musical także obchodzi jubileusz, minęło 25 lat od jego premiery - przypomina gość Zbigniewa Krajewskiego. 

Jak przyznaje zastępca dyrektora ds. artystycznych Opery na Zamku w Szczecinie "Crazy for you" jest dla artystów dużym wyzwaniem. - Jest w nim bardzo dużo tańca w różnych technikach, tak było w wersji broadwayowskiej, tak będzie i u nas. Jest m.in. step, który króluje i królował, kiedy Gershwin tworzył, bo musical powstał w latach 90., ale Gershwin zmarł w latach 30., więc to nowoczesny musical oparty na klasycznej muzyce. To jest w nim fantastyczne, że on wciąż jest świeży - mówi Jerzy Wołosiuk.

Kogo będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć w musicalu? W jakiej zaskakującej roli wystąpi Dariusz Kordek? Do czego nawiązują kostiumy, które zobaczymy w musicalu? Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji. 

*** 

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Jerzy Wołosiuk (Zastępca dyrektora ds. artystycznych Opery na Zamku w Szczecinie, dygygent)

Data emisji: 27.02.2017

Godzina emisji: 14.18

gs/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak