Organek prezentuje nowy singiel "Wiosna"

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2017 15:30
- Bardzo mocno odwołuje się do popkultury, bo jest ona wszechobecna - tak Tomasz Organek mówi o swojej twórczości. Gitarzysta i wokalista, autor tekstów tłumaczył, że lubi wykorzystywać motywy, które znane są wszystkim.
Audio

Organek promuje nowy singiel "Wiosna" z płyty "Czarna Madonna". W związku z tym zorganizowano akcję specjalną - do czwartku przed południem można przesyłać krótkie filmiki i zdjęcia kojarzące się z wiosną. Wyjściem do tego jest trailer zamieszczony na stronie artysty. Z wysłanych materiałów powstanie teledysk.

"Czarna Madonna" to drugi studyjny krążek Organka.

W Muzycznej Jedynce zagrano też piosenkę "Ultimo". Skąd się wziął pomysł na historię w niej opisywaną? To można usłyszeć na nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Goście: Tomasz Organek (wokalista, gitarzysta, kompozytor)

Data emisji: 22.03.2017

Godzina emisji: 13.36

ae/mg

Czytaj także

Andrzej Piaseczny świętuje urodziny i zapowiada nową płytę

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2017 19:00
- Ta płyta powstaje w trochę niespotykany, jak dla mnie, sposób. Nie wszedłem do studia i nie zaśpiewałem wszystkiego od razu, ale śpiewam partiami do poszczególnych kompozycji - opowiada artysta. Jak zdradza, autorem muzyki do wszystkich utworów ma być Ania Dąbrowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warsaw Afrobeat Orchestra: afrykańska muzyka z polską duszą

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 18:00
- Warsaw Afrobeat Orchestra to 11 osób na scenie, 3 wokalistki, sekcja dęta, instrumenty klawiszowe, perkusja - taki tygiel grający muzykę z pogranicza Afryki, afrofunku, afrobeatu, ale też polskiego folkloru - mówi Adam Kłosiński. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielki powrót Kayah i Bregovica. "To jest niezwykłe"

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2017 18:19
- Razem z Goranem Bregoviciem od września atakujemy kilka miast w Polsce, a stanie się tak dzięki wspólnemu koncertowi w zeszłym roku, który się spotkał z ogromnym zainteresowaniem - mówi w "Muzycznej Jedynce" Kayah.
rozwiń zwiń