X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nika Boon zagra pierwszy od lat koncert w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2017 16:00
- Wygrałam zupełnie pierwszy, pilotażowy wówczas program "Szansy na sukces". Z programem skontaktował się producent muzyczny z Londynu, do którego wyjechałam. Wciągnął mnie Londyn i tamtejsza scena muzyczna - przyznaje Nika Boon.
Audio
  • Nika Boon opowiada o londyńskim muzykowaniu i zaprasza na koncert (Muzyczna Jedynka)

Nika Boon czyli Dominika Jarzębowska 280.JPG

Artystka zapraszała na swój koncert, który odbędzie się 24 marca o godzinie 19.00 w warszawskim Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Na koncercie, tak jak i na jej płycie zatytułowanej "Rebel", nagranej w Londynie ale wydanej przez Polskie Radio, można usłyszeć plejadę światowej klasy muzyków. - Przez czas pobytu w Londynie zaprzyjaźniłam się z muzykami z Kasabian i Massive Attack, którzy graja na tej płycie - mówi Nika Boon. 

Czy trudno było się odnaleźć w Londynie? Czy wciąż jest tam miejsce dla młodych ludzi chcących żyć z muzyki? Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Goście: Nika Boon (czyli Dominika Jarzębowska)

Data emisji: 23.03.2017

Godzina emisji: 14.26

gs/jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wielki powrót Kayah i Bregovica. "To jest niezwykłe"

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2017 18:19
- Razem z Goranem Bregoviciem od września atakujemy kilka miast w Polsce, a stanie się tak dzięki wspólnemu koncertowi w zeszłym roku, który się spotkał z ogromnym zainteresowaniem - mówi w "Muzycznej Jedynce" Kayah.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Organek prezentuje nowy singiel "Wiosna"

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2017 15:30
- Bardzo mocno odwołuje się do popkultury, bo jest ona wszechobecna - tak Tomasz Organek mówi o swojej twórczości. Gitarzysta i wokalista, autor tekstów tłumaczył, że lubi wykorzystywać motywy, które znane są wszystkim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Osobiste wycieczki muzyczne Jana Borysewicza

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2017 18:28
- Uwielbiam koncerty, ale dobrze czuję się też zamknięty w studiu, gdy pracuję nad płytą. Mam wtedy więcej czasu dla siebie, na rozwój i osobiste poszukiwania - mówi Jan Borysewicz z Lady Pank.
rozwiń zwiń