X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Magda Umer i MUMIO razem na scenie. "Nie chodzi o to, by było milej"

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2017 22:27
- Całe moje życie twórcze polega na tym, że bardzo bym chciała, by publiczność nie dostawała czegoś dużo łatwiejszego tylko po to, by mieć milej, ale by ją prowokować do poszerzania wyobraźni - mówi wokalistka Magda Umer.
Audio
  • Magda Umer i MUMIO opowiadają o wspólnym koncercie (Muzyczna Jedynka)
Magda Umer
Magda UmerFoto: Wojciech Kusiński/ PR

W Teatrze Roma 24 kwietnia odbędzie się koncert Magdy Umer z gościnnym udziałem grupy teatralnej MUMIO. - W pierwszej części będę śpiewała swoje smutne piosenki, czyli będzie mój normalny recital z udziałem wspaniałych muzyków z zespołu Wojtka Borkowskiego. W drugiej części poproszono mnie o przedstawienie kogoś, z kim najbardziej chciałabym spędzić ten wieczór, więc wybrałam MUMIO - opowiada Magda Umer.

MUMIO są według wokalistki niezwykłym zjawiskiem, będącym połączeniem teatru, kina, niebywałej duszy, własnej inteligencji, geniuszu i choroby. - Bardzo lubię tak wyjątkowe formy wyrazu i uważam, że oni są dalszym ciągiem twórczości Jeremiego Przybory - podkreśla.

Artyści nie wykluczają improwizacji w czasie występu, a nie jest to jedyna z niespodzianek przygotowanych na ten wieczór. O szczegółach mówimy w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Goście: Magda Umer (piosenkarka, dziennikarka), MUMIO (grupa teatralna, znana z programu kabaretowego)

Data emisji: 11.04.2017

Godzina emisji: 14.32

sm/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Syn wirtuoza gitary na koncertach w Polsce. Zaprasza Łukasz Gorczyca

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2017 17:00
- Spotkaliśmy się podczas festiwalu w Irlandii Północnej "Blues on the bayou". Jack Moore grał tam ze swoim zespołem, a ja występowałem z bratem Jimiego Hendrixa. W nocy graliśmy razem jam session - opowiada Łukasz Gorczyca. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy kwartet Michała Miśkiewicza zagra dla Tony'ego Williamsa

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2017 15:58
Dwóch wspaniałych perkusistów: Michał Miśkiewicz i Cezary Konrad, 28 lutego o godz. 19.00 w studiu im. Witolda Lutosławskiego, zagrają specjalny koncert "Perkusiści dla Tony'ego Williamsa".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Bo we mnie jest seks". Koncert piosenek Kaliny Jędrusik

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2017 18:00
- Piosenki Kaliny Jedrusik, Jerzego Wassowskiego i Jeremiego Przybory - to będzie kobiecy spektakl, tak jak bardzo kobieca była nasza bohaterka - mówił Paweł Sztompke zapraszając na koncert. 
rozwiń zwiń