Kto rozwiąże "Zagadkę" Lanberry?

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2017 14:00
Małgorzata Uściłowska występująca pod pseudonimem Lanberry właśnie wydała nowy singiel pt. "Zagadka". Co jeszcze szykuje dla swoich fanów?
Audio
  • Lanberry prezentuje swój singiel "Zagadka" (Muzyczna Jedynka)

- Dzieje się dużo, przygotowuję się do koncertów plenerowych. Czekałam na to, żeby moje piosenki zabrzmiały w aranżacji koncertowej na żywych instrumentach, żeby to miało przestrzeń, nowy wymiar - mówi w "Muzycznej Jedynce" artystka.

Jej kariera rozwinęła się po występie w telewizyjnym talent show. - Wydarzyło się tak, że po udziale w programie odezwał się do mnie Piotr Siejka, od dziecka podziwiam jego pracę - wspomina wokalistka. Dodajmy, że to ten artysta jest współkompozytorem i producentem nowego singla Lanberry, którego posłuchacie w nagraniu.

Z audycji dowiecie się też, jak powstała "Zagadka" i co Małgorzata Uściłowska robiła w Sopocie zamknięta w pokoju z producentami ze Szwecji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska (wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka)

Data emisji: 28.03.2017

Godzina emisji: 13.23

mg/pg

Czytaj także

Poets' Corner dla zmęczonych uszu i spragnionych serc

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2017 18:33
- Staram się nieustannie spełniać moje marzenia muzyczne. Nagranie z Krzysztofem Napiórkowskim jest kolejnym ziszczeniem marzenia o współpracy również z genialnym basistą i człowiekiem-legendą Krzysztofem Ścierańskim - mówi kompozytor, Wojciech Łyko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mitch & Mitch z nową płytą w sam raz na wiosnę

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2017 16:24
- Płyta "Visitantes Nordestinos" to czysty optymizm i świetna muzyka na przełom, jakim jest wiosna - mówi Krzysztof Mitch Bałach z Mitch & Mitch.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Organek prezentuje nowy singiel "Wiosna"

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2017 15:30
- Bardzo mocno odwołuje się do popkultury, bo jest ona wszechobecna - tak Tomasz Organek mówi o swojej twórczości. Gitarzysta i wokalista, autor tekstów tłumaczył, że lubi wykorzystywać motywy, które znane są wszystkim.
rozwiń zwiń