Zapraszamy na "Eksplozję radości dla publiczności"!

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2017 19:31
- Pomyśleliśmy, by muzykę klasyczną pokazywać dzieciom, bo chłoną one świat wszystkimi zmysłami - zaprasza na koncert dla dzieci Kasia Stoparczyk.
Audio
  • Kasia Stoparczyk zaprasza na koncert "Eksplozja radości dla publiczności" (Muzyczna Jedynka)
Katarzyna Stoparczyk (L) i Dominika Kluźniak (P) z przedstawienia Zorka dziewczynka z gwiazd
Katarzyna Stoparczyk (L) i Dominika Kluźniak (P) z przedstawienia "Zorka dziewczynka z gwiazd"Foto: Piotr Bujnowicz

6 maja 2017 o g. 12.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie odbędzie się kolejna odsłona "Piegowatego Koncertu" pt. "Eksplozja radości dla publiczności". Nie zabraknie dobrej zabawy razem z Mozartem, Vivaldim, "Dziećmi, (które) wiedzą lepiej" i niespodziankami. Na scenie wystąpi Kasia Stankiewicz, która zaśpiewa piosenkę z naszego radiowego spektaklu "Zorka Dziewczynka z Gwiazd".

- Wszystko zaczęło się od muzyki klasycznej i możliwości prezentowania jej dzieciom, bo jest to najpiękniejsza muzyka na świecie. Ktoś mnie kiedyś zapytał, jaka muzyka grała, gdy powstawał świat i myślę, że musiał to być Jan Sebastian Bach, który komponował jako rzemieślnik, bo sam miał gromadkę dzieci - opowiada dziennikarka Trójki.

Koncert nie tylko skupia się wokół muzyki, ale ma na celu również pomaganie innym. O tym, jak jest to możliwe, mówimy w nagraniu audycji.

Chcesz kupić bilet na "Piegowaty Koncert"? Odwiedź naszą stronę >>>

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Katarzyna Stoparczyk (dziennikarka Trójki)

Data emisji: 4.05.2017

Godzina emisji: 14.29

sm/mg

Czytaj także

Muzyczne prezenty Polskiego Radia dla słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2017 18:17
- Poziom Polskiej Orkiestry Radiowej jest znakomity. Pod dyrekcją artystyczną Michała Klauzy w tej chwili możemy mówić o jednej z czołowych orkiestr w naszym kraju i w okolicy - mówi Piotr Iwicki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejna odsłona "Piegowatego Koncertu"

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2017 15:20
Agencja Muzyczna Polskiego Radia, Katarzyna Stoparczyk i Warsaw Camerata serdecznie zapraszają na kolejną odsłonę "Piegowatego Koncertu"!
rozwiń zwiń