Apoteoza kobiety z przymrużeniem oka według Natalii Kukulskiej

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2017 20:01
- Postanowiłam opowiedzieć o kobiecie i jej bohaterstwie, a tekst do piosenki o tym tytule powstał w momencie dla mnie wyjątkowym, gdy na świat przyszło moje trzecie dziecko - mówi piosenkarka Natalia Kukulska.
Audio
  • Natalia Kukulska o swoim najnowszym utworze "Kobieta" (Muzyczna Jedynka)

Nowa piosenka artystki nosi tytuł "Kobieta". Kolejna jej płyta ukaże się jesienią tego roku. Autorką wszystkich tekstów piosenek jest Natalia Kukulska. To jej trzecia w pełni autorska płyta.

- Ta piosenka to apoteoza kobiety, ale śpiewam o tych cechach z przymrużeniem oka. O tej wszechstronności, tym, że potrafimy ogarnąć cały świat, że mamy panoramiczny wzrok i czasami widzimy więcej, patrzymy na świat innymi oczami niż np. mężczyźni, co jest fantastyczne, bo się uzupełniamy - opowiada wokalistka.

O tym, jak mąż i dzieci pomagają Natalii Kukulskiej w pisaniu tekstów piosenek, i jaki ma to związek z rozwiązywaniem krzyżówek mówimy w nagraniu audycji. Posłuchaj nagrania.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Natalia Kukulska (piosenkarka, autorka tekstów, producentka muzyczna)

Data emisji: 9.05.2017

Godzina emisji: 13.23

sm/pg

Czytaj także

Pieśni pełne miłości i tragiczne losy Dalidy

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2017 18:11
- Dalida to sława i wspaniałe koncerty, które w miarę upływu lat były coraz wspanialsze. Ona znakomicie tańczyła i opanowała ruchy na poziomie zawodowej tancerki - opowiada wokalistka Joanna Bacz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiktora Tracz. Jej pasją jest śpiewanie

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2017 17:04
14-letnia Wiktora Tracz uczy się w Londynie, w arytystycznej szkole Debrett's School, której absolwentkami są m.in. Adele i Amy Winehouse. - Jest to dla mnie wielkie wyzwanie być w tej wspaniałej szkole. Bardzo chciałam uczyć się w takim miejscu, gdzie mogłabym realizować to co lubię, czyli moją pasję - śpiew - mówiła młoda wokalistka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kto rozwiąże "Zagadkę" Lanberry?

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2017 14:00
Małgorzata Uściłowska występująca pod pseudonimem Lanberry właśnie wydała nowy singiel pt. "Zagadka". Co jeszcze szykuje dla swoich fanów?
rozwiń zwiń