X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Konkurs "Pamiętajmy o Osieckiej" w tym roku z aukcją

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2017 21:30
Do końca maja można wziąć udział w konkursie "Pamiętajmy o Osieckiej". - Uczestnicy muszą wybrać dwie piosenki Agnieszki Osieckiej, które do nich pasują i są z jakichś powodów ważne - zaprasza córka poetki, Agata Passent.
Audio
  • Agata Passent zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "Pamiętajmy o Osieckiej" (Muzyczna Jedynka)

materiały prasowe materiały prasowe

W tym roku po raz 20. odbędzie się konkurs "Pamiętajmy o Osieckiej". Patronka Teatru Atelier w Sopocie oraz studia muzycznego Trójki – Agnieszka Osiecka – urodziła się 9 października 1936 roku, zmarła 7 marca 1997.  Wydarzenie, odbywające się nieprzerwanie od 1997 roku jest konkursem wokalnym na interpretację piosenek Agnieszki Osieckiej.

- Od dawna pokazujemy i promujemy polskie piosenki, które są dobre. Teraz mam nadzieję, że przyszły lepsze czasy dla polskiej piosenki i polskiej kultury, a my rodzimą twórczość konsekwentnie hołubiliśmy od samego początku - opowiada Agata Passent.

Jeszcze przez 11 dni można wysyłać zgłoszenia do konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej". W tym roku wyjątkowo będzie mu towarzyszyła aukcja przedmiotów, które były ważne dla Agnieszki Osieckiej. Obejrzyj nagranie i posłuchaj rozmowy, by dowiedzieć się więcej.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Agata Passent (córka Agnieszki Osieckiej i Daniela Passenta, felietonistka, dziennikarka)

Data emisji: 19.05.2017

Godzina emisji: 14.11

sm/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piosenki Agnieszki Osieckiej na góralską nutę?

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2016 14:50
- W konkursie "Pamiętajmy o Osieckiej" brało udział kilka znakomitych góralek, które dochodziły do finału lub nawet konkurs wygrywały: Hanka Wójciak, Kasia Lassak czy Nika Lubowicz - tłumaczyła Agata Passent.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janusz Płoński: przy muzyce The Beatles przeżywało się pierwsze wzruszenia

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2017 14:34
Dziennikarz, współscenarzysta serialu "Alternatywy 4" i autor książek wspomina swoje szkolne czasy, gdy muzyka "wielkiej czwórki" zdobywała serca nastolatków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Urbaniak i Czesław Niemen powracają

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2017 14:30
Michał Urbaniak w 1986 roku połączył siły z Czesławem Niemenem. To muzyczne spotkanie zaowocowało płytą "Extravaganza" i brawurową wersją utworu "Pod Papugami". Teraz album jest wznawiany.
rozwiń zwiń