Piotr Bukartyk zdradza, dlaczego nie śpiewa o polityce

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2017 16:00
Jak przyznał Piotr Bukartyk, jego najnowsza płyta "O zgubnym wpływie wyższych uczuć" może rozczarować miłośników nowinek. - To płyta niespieszna - mówi artysta. 
Audio
  • Piotr Bukartyk opowiada o swojej najnowszej płycie "O zgubnym wpływie wyższych uczuć" (Muzyczna Jedynka)

PiotrBukartyk_OZgubnymWplywieWyzszychUczuc.jpg

Nie trafiły na nią tematy związane z bieżącymi wydarzeniami. - Polityka tym razem nie zasłużyła na moją uwagę. Jakakolwiek by była, nic z niej nie zostanie, a chciałem nagrać piosenki, które będą miały szansę przeżyć mnie chociaż o tydzień, żeby było o sprawach ważniejszych, uniwersalnych - mówi gość "Muzycznej Jedynki".  

Czy na albumie "O zgubnym wpływie wyższych uczuć" znalazły się jakieś przeboje? Która z piosenek o miłości jest dla Piotra Bukartyka najważniejsza? Zapraszamy do wysłuchania audycji

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Goście: Piotr Bukartyk (piosenkarz, autor tekstów, kompozytor)

Data emisji: 24.05.2017

Godzina emisji: 13.16

gs/jp

Czytaj także

Michał Urbaniak i Czesław Niemen powracają

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2017 14:30
Michał Urbaniak w 1986 roku połączył siły z Czesławem Niemenem. To muzyczne spotkanie zaowocowało płytą "Extravaganza" i brawurową wersją utworu "Pod Papugami". Teraz album jest wznawiany.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konkurs "Pamiętajmy o Osieckiej" w tym roku z aukcją

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2017 21:30
Do końca maja można wziąć udział w konkursie "Pamiętajmy o Osieckiej". - Uczestnicy muszą wybrać dwie piosenki Agnieszki Osieckiej, które do nich pasują i są z jakichś powodów ważne - zaprasza córka poetki, Agata Passent.
rozwiń zwiń