Eurowizja. Kasia Moś: marzyłam, żeby nie mieć do siebie pretensji

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2017 15:00
- W finale nie zajęliśmy wysokiego miejsca, ale i tak jesteśmy zadowoleni z naszego występu, i to jest najważniejsze – mówi Kasia Moś, polska reprezentantka w 62. Konkursie Eurowizji.
Audio
  • Kasia Moś o Konkursie Eurowizji (Muzyczna Jedynka/Jedynka)
Kasia Moś
Kasia MośFoto: Rafał Guz/PAP

Pochodząca z Rudy Śląskiej piosenkarka zajęła 22. miejsce zdobywając w Kijowie 64 punkty. - Naszym największym marzeniem było przejście do finału, więc byliśmy dumni i rozpierała nas ogromna radość – podkreśla Kasia Moś i dodaje, że zaśpiewała na miarę swoich możliwości, najlepiej jak potrafi. Piosenkarka przyznaje, że po powrocie do kraju było trochę smutku, ale po upływie czasu pamięta się już tylko dobre chwile i cieszy się tym, co zyskała dzięki konkursowi. - Wiadomo, że jednym utwór się będzie podobał, a drugim nie, ale dla mnie najważniejsze jest to, że został dostrzeżony mój głos – mówi gość "Muzycznej Jedynki".

Kasia Moś uważa, że Eurowizja zmienia się i idzie w dobrą stronę, i startuje "coraz więcej dobrych, wartościowych piosenek", a same występy są okazją do nawiązywania artystycznych przyjaźni. Dzięki nim, być może, powstanie polsko-fińska piosenka.

Czy konkurs dał rozpęd karierze Kasi Moś? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Marcin Kusy 

Rozmawiała: Katarzyna Pietrzak

Gość: Kasia Moś (piosenkarka)

Data emisji: 25.05.2017

Godzina emisji: 14.23

zi/pg

Czytaj także

Finał Konkursu Piosenki Eurowizji 2017. Zwycięstwo Portugalii, Kasia Moś zdobyła 64 punkty

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2017 00:52
W finale 62. konkursu Eurowizji, który odbył się na scenie w kijowskim międzynarodowym centrum wystawienniczym, zwyciężył reprezentant Portugalii - Salvador Sobral. Polka - Kasia Moś zdobyła 64 punkty i zajęła 19 miejsce.
rozwiń zwiń