Sarsa: nowa płyta jest kontynuacją moich rogatych przemyśleń

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2017 21:24
- Nostalgiczne nastroje są bardziej inspirujące. Piszę dużo o rzeczach trudnych, bo ciężko, by radość inspirowała - opowiada wokalistka Sarsa.
Audio
  • Sarsa o inspiracji, rogatej duszy i fryzurze (Muzyczna Jedynka)

Znana z takich talent show jak "Must Be the Music", "X Factor" i "The Voice of Poland" Sarsa dwa lata po wydaniu pierwszej płyty "Zapomnij mi" powraca z nowym materiałem. Album "Pióropusze" ukazał się 26 maja, a drugim promującym go singlem jest utwór "Volta".

- Jest to najbardziej pozytywna i radosna piosenka z tej płyty, więc jest to w zgodzie z moim dzisiejszym nastrojem i promocją. Mam nadzieję, że będzie to pogodny przebój nadchodzącego lata - opowiada Marta Markiewicz, znana pod pseudonimem artystycznym Sarsa.

Artystka, kojarzona z charakterystycznymi rogami na głowie, przez fanów nazywanych "sarsorogami", w domu nie zawsze tak układa włosy. Sama fryzura, jak podkreśla, ma związek z jej rogatą i przekorną duszą. - Druga płyta jest kontynuacją moich rogatych przemyśleń muzycznych i tekstowych - podkreśla Sarsa.

O jej nowym albumie więcej mówimy w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Sarsa, czyli Marta Markiewicz (wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka)

Data emisji: 8.06.2017

Godzina emisji: 14.41

sm/pg

Czytaj także

Warsaw Afrobeat Orchestra: afrykańska muzyka z polską duszą

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2017 18:00
- Warsaw Afrobeat Orchestra to 11 osób na scenie, 3 wokalistki, sekcja dęta, instrumenty klawiszowe, perkusja - taki tygiel grający muzykę z pogranicza Afryki, afrofunku, afrobeatu, ale też polskiego folkloru - mówi Adam Kłosiński. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Apoteoza kobiety z przymrużeniem oka według Natalii Kukulskiej

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2017 20:01
- Postanowiłam opowiedzieć o kobiecie i jej bohaterstwie, a tekst do piosenki o tym tytule powstał w momencie dla mnie wyjątkowym, gdy na świat przyszło moje trzecie dziecko - mówi piosenkarka Natalia Kukulska.
rozwiń zwiń