Danuta Błażejczyk zaprasza na koncert piosenek Danuty Rinn

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2017 17:00
- Danucie Rinn zawdzięczam bardzo dużo. Poznałam ją na początku mojej drogi artystycznej i była moim aniołem opiekuńczym. Umożliwiła nawet mieszkanie w swoim domu przez rok, kiedy wyfrunęła za ocean - wspomina wokalista, dodając, że Danuta Rinn wspierała ją także radą np. z kim nie powinna się zadawać. 
Audio
  • Danuta Błażejczyk zaprasza na koncert piosenek Danuty Rinn (Muzyczna Jedynka )

Danuta Błażejczyk i Maria Szabłowska Danuta Błażejczyk i Maria Szabłowska

19 czerwca w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego usłyszymy największe przeboje Danuty Rinn, w koncercie zatytułowanym "Prognoza na jutro - Danuta Rinn znana i nieznana". Wystąpią oprócz Danuty Błażejczyk, Jacek Borkowski i Marcin Bronikowski. Artystom akompaniować będzie Artur Grudziński Band. "Będą także muzyczne niespodzianki - duety, a nawet tercet bardzo egzotyczny Błażejczyk/Borkowski/Bronikowski i dużo, dużo humoru i radości – bo taka była Danusia Rinn", zapowiadają organizatorzy. Bilety na koncert można kupić na stronach Polskiego Radia

Jakie konsekwencje dla Danuty Błażejczyk miało mieszkanie w mieszkaniu Danuty Rinn? Co charakteryzowało tą wspaniałą wokalistkę? Jakie piosenki usłyszymy na koncercie? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Danuta Błażejczyk (piosenkarka)

Data emisji: 13.06.2017

Godzina emisji: 13.24

gs/ag

Czytaj także

Sarsa: nowa płyta jest kontynuacją moich rogatych przemyśleń

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2017 21:24
- Nostalgiczne nastroje są bardziej inspirujące. Piszę dużo o rzeczach trudnych, bo ciężko, by radość inspirowała - opowiada wokalistka Sarsa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Kościkiewicz: jestem z fanami i chcę by było jedno De Mono

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2017 18:34
- Apeluję do Andrzeja Krzywego, byśmy znaleźli czas na załagodzenie sporu i powrót do jednego De Mono z oryginalnym składem - mówi muzyk Marek Kościkiewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Zayazd od lat razem nie tylko na scenie. "Trzeba się docierać"

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2017 18:32
- Przystrzyżenie klasycznych dźwięków na potrzeby estrady i muzyki country czy pop jest wyzwaniem, choć ćwiczenie daje efekty. Czasami idziemy na kompromis - mówią Bożena i Lech Makowieccy z zespołu Zayazd.
rozwiń zwiń