Jakub Herfort: miłość jest swingująca i o tym śpiewam

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2017 21:29
- Radość i miłość są swingujące. Piosenki o zauroczeniu nie muszą być smętne i rozpaczliwie żarliwie - mówi debiutujący płytą "Jakub Herfort" wokalista.
Audio
  • Jakub Herfort opowiada o pierwszym albumie (Muzyczna Jedynka)

fot. Wojciech Kusiński/ PR fot. Wojciech Kusiński/ PR

Krążek "Jakub Herfort" zawiera covery z repertuaru artystów polskich i zagranicznych, znanych szerokiej publiczności. Znajdziemy na niej utwory znane z repertuaru Franka Sinatry, Toma Jonesa, Nat King Cole’a czy Andrea Bocelli’ego.

- Teksty, które śpiewam są nieprzemijające. W piosence Jana Połomskiego "Bo z dziewczynami" powołałem się na doświadczenia artysty, który miał wielki angaż w tym wszystkim i wiedział, o czym śpiewa - opowiada Jakub Herfort.

O swoich inspiracjach muzycznych, planach na studia, maturze i drodze Jakuba Herforta do sławy więcej w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Jakub Herfort (wokalista)

Data emisji: 23.06.2017

Godzina emisji: 13.20

sm/pg

Czytaj także

Paula i Karol wracają z nową płytą. "Sporo się zmieniło"

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2017 22:48
- Oboje jesteśmy dziećmi psychologów i w naszych piosenkach śpiewamy o psychice, naszym życiu. Gdy ma się ponad 30 lat, są momenty rozczarowania i trzeba umieć przejść przez trudne chwile - mówi Paula Bialski z zespołu Paula i Karol.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Szczęście", czyli Patrycja Zarychta o odkrywaniu siebie

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 18:55
- Moja płyta mówi o tym, by pokochać siebie, odbyć trudną rozmowę z samym sobą i znaleźć to, co jest dla nas najważniejsze - mówi piosenkarka Patrycja Zarychta.
rozwiń zwiń