X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Herbie Hancock i inne gwiazdy jazzu zagrają w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2017 14:36
Legendarny pianista i kompozytor, laureat Nagrody Grammy za całokształt twórczości wystąpi na Młyn Jazz Festival w Wadowicach. Już siódma edycja festiwalu odbędzie się w dniach 6-8 lipca. 
Audio
  • Organizatorzy Młyn Jazz Festival w Wadowicach prezentują listę muzyków, którzy w tym roku przyjęli zaproszenie do udziału w imprezie (Muzyczna Jedynka)

W tym roku zaproszenia przyjęło gwiazdorskie grono wykonawców. 6 lipca, czyli pierwszego dnia festiwalu, na scenie plenerowej Młyn Jacka wystąpi Herbie Hancock. - Jest to dla nas zaszczyt i ogromna radość - mówi Krzysztof Odrobina, jeden z organizatorów. Dla niego osobiście będzie to wielkie przeżycie, bo sam jest pianistą. 7 lipca wystąpią Chris Botti i Diana Reeves, a dzień później The Brand New Heavies i John Scofield.

Małgorzata Świętosławska i Krzysztof Odrobina
odrobina krzysztof świetosławska małgorzata1200x660.jpg

Z polskich wykonawców będzie można posłuchać Marii Sadowskiej z projektem Jazz na ulicach, Stanisława Sojkę z trio Wojciecha Karolaka, Martę Król z grupą Pawła Tomaszewskiego.

- Bardzo cieszymy się, że tak doskonali muzycy chcą przyjmować od nas zaproszenia - mówi Małgorzata Świętosławska, również organizująca Młyn Jazz Festival. Jej zdaniem świadczy to o tym, że impreza wypracowała sobie już markę. Podkreśla, że tegoroczny festiwal jeszcze się nie zaczął, a organizatorzy już pracują nad przyszłoroczną odsłoną.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Goście: Małgorzata Świętosławska i Krzysztof Odrobina (organizatorzy Młyn Jazz Festival)

Data emisji: 29.06.2017

Godzina emisji: 13.22

ag/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Atom String Quartet wskrzesza muzykę legendy polskiego jazzu

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2017 22:05
- Staraliśmy się, by głębia, która jest w kompozycjach Zbigniewa Seiferta była widoczna również na naszej płycie - mówi w "Muzycznej Jedynce" Krzysztof Lenczowski z Atom String Quartet.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sławek Wierzcholski o bluesie narodzonym w Toruniu

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2017 16:00
-  W tym mieście urodziłem się, skończyłem szkołę i studia prawnicze na UMK, ale jak ktoś mi mówi "ty prawnik", to się czuję lekko zażenowany, bo nigdy nie praktykowałem. W połowie studiów wyjechałem na rok do USA. Tam zaraziłem się językiem angielskim i kulturą amerykańską - opowiadał Sławek Wierzcholski, wspominając swoją drogę do bluesa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Traveller". Muzyczne kartki z podróży Artura Dutkiewicza

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2017 16:00
 - Muzyka jest czymś bardzo uniwersalnym i każdy kompozytor zwykle podlega wpływom innych kultur - mówi muzyk jazzowy Artur Dutkiewicz.
rozwiń zwiń