Tomasz Siwak. Rockman w garniturze i pod krawatem

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2017 16:30
Tomasz Siwak na co dzień nie nosi się jak rockman. Jest menadżerem i aż trudno uwierzyć, że jest wokalistą grupy Omen, która 1 września wydaje płytę.
Audio
  • Tomasz Siwak o najnowszej płycie zespołu Omen (Muzyczna Jedynka)

Grupa Omen miała dłuższą przerwę, w czasie której jej członkowie układali sobie życie osobiste. Jak już je ułożyli, to zaczęli tęsknić za graniem. - Jak już zatęskniliśmy tak bardzo mocno, mocno, mocno, to powstała nowa płyta - mówi gość Jedynki.

Muzyk wspomina, jak 20 lat temu nagrywali piosenki w studiu Izabelin. To wówczas było jedno z najważniejszych studiów nagrań w Polsce. Teraz zespół zaczyna od nowa, ale nie boi się wyzwań z tym związanych.

Jak Tomasz Siwak obecnie daje radę łączyć obowiązki menadżerskie z występami przed publicznością? Posłuchaj nagrania całej audycji, w której zagraliśmy piosenkę z nowej płyty zespołu Omen. Zaprosiliśmy Was też na piątek (7 lipca) do Węgorzewa, gdzie Omen będzie grał po Kulcie, między Tomaszem Organkiem i Luxtorpedą.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Tomasz Siwak  (rockman i menadżer, obecnie prezes PGE Energia Odnawialna)

Godzina emisji: 13.23

ag/jszCzytaj także

Electrotango, nowy styl w tangu

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2017 17:51
Electrotango to nowy styl, którego twórca nie życzył sobie, aby tańczono w rytm jego utworów. Ale historia spłatała mu figla.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magdalena Lechowska - Polka o latynoskiej duszy

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2017 17:31
Artystka urodzona w Krakowie, ale wychowana w egzotycznej Kolumbii postawiła sobie za zadanie przybliżenie polskiej muzyki Latynosom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Popatrzcie na Zenka" - reportaż Izy Serafin

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2017 11:34
Zaczął grać na gitarze i śpiewać, mając kilka lat - wtedy to były głównie białoruskie przyśpiewki z jego rodzinnej wsi Gredele koło Bielska Podlaskiego. Dziś Zenon Martyniuk jest niekwestionowanym królem disco polo, liderem zespołu Akcent.
rozwiń zwiń