Ania Wyszkoni: jestem do bólu szczera

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2017 15:45
- Generalnie jestem słabym kłamcą i nie potrafię oszukiwać. Potrafię być dobrą aktorką, ale tylko dopóki rola jest zgodna z moją wrażliwością - mówi w "Muzycznej Jedynce" piosenkarka.
Audio
  • Ania Wyszkoni o singlu "Zanim to powiem" (Muzyczna Jedynka)

Ania Wyszkoni odwiedziła studio Jedynki, żeby zaprezentować swój nowy singiel pt. "Zanim to powiem". - Lubię bawić się muzyką. Lubię zaskakiwać słuchaczy. Staram się, żeby każda moja kolejna płyta była dla nich czymś nowym. Ta najnowsza – pt. "Jestem tu nowa" na pewno taka jest. Jest bardziej dynamiczna, może troszkę bardziej drapieżna. Myślę, że słychać to właśnie w piosence "Zanim to powiem" - twierdzi artystka.

Z jakimi legendami polskiej muzyki rockowej Ania Wyszkoni współpracowała na płycie "Jestem tu nowa"? Jakie są jej wrażenia z koncertu U2 w Berlinie? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Ania Wyszkoni (wokalistka)

Data emisji: 13.07.2017

Godzina emisji: 14.24

pg/jp

Czytaj także

Ania Wyszkoni: ciągle mam siłę, by iść dalej

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2016 17:56
- "Oszukać los" to najbardziej osobista piosenka w moim repertuarze. Utwór, który jest jednocześnie moim muzycznym pamiętnikiem i symbolem wejścia w zupełnie nowy etap w moim życiu - mówi w radiowej Jedynce wokalistka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ania Wyszkoni o płycie "Jestem tu nowa" i swoim pierwszym koncercie

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2017 15:30
- Stuknęła mi 20-stka. To chyba taki wiek w sam raz, bo jestem już dość doświadczona, ale jeszcze na początku drogi - tak o swojej 20 letniej obecności na scenie mówiła artystka. 
rozwiń zwiń