Anita Lipnicka: niedługo będę jak Mick Jagger

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2017 19:44
- Każda Anita jest prawdziwa: i ta z Varius Manx, i z Johnem Porterem, sama i z Kapelusznikami. Jestem mistrzynią w mówieniu "nie", a cała moja kariera jest usłana rewoltami i tworzeniem muzyki z głębi serca - mówi Anita Lipnicka.
Audio
  • Anita Lipnicka opowiada o Kapelusznikach, nowym singlu i swojej drodze muzycznej (Muzyczna Jedynka)
Audio
  • Anita Lipnicka opowiada o Kapelusznikach, nowym singlu i swojej drodze muzycznej (Muzyczna Jedynka)

Anita Lipnicka wraca z nową piosenką pt. "Z miasta". Jak sama przyznaje, od tak dawna jest aktywna w przemyśle muzycznym, że co jakiś czas potrzebuje odmian, przedefiniowania samej siebie i tego, co robi. - Ile można robić to samo śpiewając 23 lata. Niedługo będę jak Mick Jagger i będziemy świętować moje 75 urodziny - śmieje się artystka.

Nowy utwór powstał we współpracy z czterema muzykami z Wrocławia, z który tworzy zespół Anita Lipnicka & The Hats. Kluczem do powstania wspólnej piosenki i rozpoczęcia prac nad albumem jest fakt, że członkowie zespołu znakomicie się odnajdują we wspólnej pracy. - Energia ze sceny przenosi się do publiczności i wówczas wraca. Mamy świetny czas, znaleźliśmy się w dobrym momencie w naszych odrębnych życiach i razem robimy coś fajnego, co myślę, że będzie słychać na płycie - opowiada Anita Lipnicka.

Wokalistka mówiła także w audycji o przestojach w karierze, potrzebie ciszy i swoch osobistych poszukiwaniach. Posłuchaj nagrania.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Anita Lipnicka (wokalista, autorka tekstów)

Data emisji: 26.07.2017

Godzina emisji: 13.23

sm/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Szczęście", czyli Patrycja Zarychta o odkrywaniu siebie

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 18:55
- Moja płyta mówi o tym, by pokochać siebie, odbyć trudną rozmowę z samym sobą i znaleźć to, co jest dla nas najważniejsze - mówi piosenkarka Patrycja Zarychta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Igor Herbut: dla każdego "tu" jest gdzieś indziej

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2017 19:37
- Tytuł naszej nowej płyty, "Tu", określa całą koncepcję albumu. Staraliśmy się zamknąć tematy skupione wokół hasła "tu", które dla każdego jest gdzieś indziej - mówi Igor Herbut z LemOn.
rozwiń zwiń