Kasia Stankiewicz nagra drugą płytę z Varius Manx

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2017 16:17
Piosenkarka przyznała, że sport w jej życiu jest bardzo ważny, ale nie lubi biegać, twierdzi, że bieganie ją nudzi. Mimo to napisała utwór "Biegnij".
Audio
  • Kasia Stankiewicz o wspólnych planach z zespołem Varius Manx (Muzyczna Jedynka)
- Mam wrażenie, że Varius Manx ze swoją szlachetnością pięknie wypełnia środek sceny muzycznej - powiedziała Kasia Stankiewicz
- Mam wrażenie, że Varius Manx ze swoją szlachetnością pięknie wypełnia środek sceny muzycznej - powiedziała Kasia Stankiewicz Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Wokalistka wyjaśnia, co było inspiracją do powstania tej piosenki. Był to hymn The World Games - Światowych Igrzysk Sportowych 2017, które niedawno odbywały się we Wrocławiu. Kasia Stankiewicz i zespół Varius Manx zostali zaproszeni do stworzenia i zaśpiewania piosenki promującej imprezę.

Po 15 latach Kasia Stankiewicz powróciła do wspólnych występów  z Varius Manx na jubileusz 25-lecia powstania zespołu. Wszyscy mają teraz mnóstwo planów. Artystka jest zapalona do występów, których - przyznaje - jest bardzo dużo.

Liczy też na realizację nowego projektu. - Zbieram się do napisania tekstów na drugą płytę Varius Manx i Kasi Stankiewicz - ujawnia wokalistka i dodaje, na co liczy w związku z tą płytą.

Piosenkarka opowiada o kontaktach z publicznością. Cieszy się, że jej dawne piosenki są nadal aktualne. Przyznaje, że czuje się, jakby miała 19 lat.

Posłuchaj całej rozmowy, podczas której można usłyszeć wspomniany utwór "Biegnij".

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Rozmawiała: Martyna Podolska

Gość: Kasia Stankiewicz

Data emisji: 7.08.2017

Godzina emisji: 13.20

ag


Czytaj także

Varius Manx i Kasia Stankiewicz. "Wrócił dobry fluid"

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2016 22:32
- Łapiemy ten czas, cieszymy się nim, nie myślimy, co będzie za rok lub dwa. Wiemy, jak wiele radości sprawia fanom nasze połączenie - mówił przed koncertem "Lata z Radiem" w Pruszkowie Robert Janson.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Stankiewicz ponowienie z Varius Manx. "Nie ma nic na stałe"

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2016 16:55
- To, że nie ma nic na stałe jest jedyną pewną informacją, nie tylko w muzyce, ale w życiu - mówiła w Jedynce wokalistka o swoim powrocie do zespołu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Stankiewicz: Varius Manx to moja młodość

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2016 21:50
Jakiś czas temu muzyka ponownie połączyła Varius Manx i dawną wokalistkę grupy. Z okazji 25-lecia zespołu artyści wyruszyli w trasę koncertową, która dla Kasi Stankiewicz okazała się sentymentalnym powrotem do czasów młodości.
rozwiń zwiń