Danuta Błażejczyk: nowy album będzie różnorodny i pogodny

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2017 18:01
- Na mojej nowej płycie będą różne muzycznie rzeczy. Dla każdego coś miłego - mówi wokalistka Danuta Błażejczyk.
Audio
  • Danuta Błażejczyk opowiada o nowej piosence i płycie (Muzyczna Jedynka)

Nowa piosenka Danuty Błażejczyk "Królem swego życia bądź", autorstwa Mieczysława Jureckiego i artystki, powstała około trzy lata temu. Utwór jest zapowiedzią nowego albumu, który ukaże się prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

- Album będzie różnorodny i pogodny, a znajdą się na nim nastrojowe piosenki z przesłaniem. Jeśli chodzi o kompozytorów i autorów, to jest to czysta przyjemność i do tej pory nie spotkałam się z tym, by ktokolwiek mi odmówił albo zażądał pieniędzy, bo wszystko odbywa się na koleżeńskich warunkach - opowiada Danuta Błażejczyk.

Jak powstawała piosenka "Królem swego życia bądź"? Kiedy będzie można usłyszeć artystkę na żywo? Zapraszamy do słuchania.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Rozmawiała: Maria Szabłowska

Gość: Danuta Błażejczyk (piosenkarka)

Data emisji: 11.08.2017

Godzina emisji: 14.15

sm/mg

Czytaj także

Apoteoza kobiety z przymrużeniem oka według Natalii Kukulskiej

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2017 20:01
- Postanowiłam opowiedzieć o kobiecie i jej bohaterstwie, a tekst do piosenki o tym tytule powstał w momencie dla mnie wyjątkowym, gdy na świat przyszło moje trzecie dziecko - mówi piosenkarka Natalia Kukulska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Danuta Błażejczyk zaprasza na koncert piosenek Danuty Rinn

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2017 17:00
- Danucie Rinn zawdzięczam bardzo dużo. Poznałam ją na początku mojej drogi artystycznej i była moim aniołem opiekuńczym. Umożliwiła nawet mieszkanie w swoim domu przez rok, kiedy wyfrunęła za ocean - wspomina wokalista, dodając, że Danuta Rinn wspierała ją także radą np. z kim nie powinna się zadawać. 
rozwiń zwiń