Arek Kłusowski: zależy mi na dobrym wykonie w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2017 14:54
- Niepotrzebnie nakręcamy się przed takim występem, że to jest nasze "być albo nie być" - stwierdził muzyk.
Audio
  • Arek Kłusowski: mam bardzo starą duszę (Muzyczna Jedynka)
Finał 3. edycji programu TVP2 The Voice of Poland. Arek Kłusowski i Justyna Steczkowska
Finał 3. edycji programu TVP2 The Voice of Poland. Arek Kłusowski i Justyna Steczkowska Foto: TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk

Pod koniec pierwszego dnia 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się koncert Debiuty. W jego ramach młodzi artyści, komponujący własną, różnorodną muzykę, wykonają swoje autorskie utwory. O wyborze najlepszego debiutu zadecyduje zarówno jury, jak i widzowie głosujący poprzez SMS-y i aplikację.

Na scenie pojawi się m.in. gość "Muzycznej Jedynki" Arek Kłusowski ze swoim utworem "To już za nami". - Podchodzę do tego, jak do takiego koncertowego występu - wymazałem z głowy kwestie związane z rywalizacją. Zależy mi tylko na dobrym wykonie i na przesłaniu, które chcę zaprezentować właśnie w Opolu - podkreślił wokalista. 

- Niepotrzebnie nakręcamy się przed takim występem, że to jest nasze "być albo nie być". Ja tyle razy przegrałem w życiu, w różnych konkursach, że już jestem do tego przyzwyczajony. Oczywiście wierzę w siebie, muszę myśleć pozytywnie, ale się nie nakręcam. Ten występ umożliwi słuchaczom poznanie mojej twórczości - dodał.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której gość Jedynki przypomniał, skąd mogą go znać słuchacze. Opowiedział też o czym jest piosenka, którą zaśpiewa w Opolu. A kiedy możemy się spodziewać płyty?

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Arek Kłusowski

Data emisji: 13.09.2017

Godzina emisji: 13.27

kk/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Opole 2017: kto zawalczy o tytuł najlepszego debiutu roku?

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2017 14:22
Telewizja Polska ogłosiła listy wykonawców, których usłyszymy na festiwalu w Opolu we wrześniu tego roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trubadurzy. Pół wieku na scenie

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2017 18:00
Zespół Trubadurzy świętuje właśnie 50-lecie swojego istnienia. Jak zauważa prowadząca "Muzyczną Jedynkę" Maria Szabłowska, jest to najstarszy - obok Tercetu Egzotycznego - polski zespół.
rozwiń zwiń

Czytaj także

50. jubileusz Jana Kantego Pawluśkiewicza. "Spotkamy się w niebie"

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2017 18:40
- Mam wrażenie, iż po Sądzie Ostatecznym sprawiedliwości stanie się zadość i ci, którzy pójdą do piekła i do czyśćca, i tak potem spotkają się w niebie - mówi kompozytor Jan Kanty Pawluśkiewicz.
rozwiń zwiń