X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Michał Kaczmarek: jestem piosenkopisarzem

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2017 17:00
- Udaje mi się popełniać czasami teksty, czasami muzykę - wyjaśnia muzyk. Deklaruje, że po sukcesach zaczyna swoją karierę od nowa.
Audio
  • Michał Kaczmarek chce zacząć wszystko od nowa (Muzyczna Jedynka)

Gość Jedynki mówi o swym rozwoju artystycznym. Jego ukoronowaniem, była autorska płyta z 2016 roku, na której w jednym z utworów śpiewa w duecie z Krystyną Prońko. Ten utwór można usłyszeć w nagraniu rozmowy.

- Człowiek szczęśliwy jest wówczas, kiedy jest zgodny ze sobą - wyjaśnia swoje życiowe motto. Zapewnia, że jest uważnym obserwatorem. W Hiszpanii dostrzegł pewną sytuację, jaka zaistniała między dwojgiem ludzi. I napisał piosenkę, którą też można usłyszeć w nagraniu audycji.

Michał Kaczmarek wspomina również swój debiut na festiwalu w Opolu w 2014 roku, na którym śpiewał piosenkę Czesława Niemena.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka 

Prowadzi: Anna Will

Gość: Michał Kaczmarek (piosenkarz, kompozytor, autor tekstów)

Data emisji: 21.09.2017

Godzina emisji: 13.19

ag/kd


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Duch gór". Skrzyżowanie kultury podhalańskiej z gruzińską

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2016 19:44
- Od wielu lat pisałem utwory inspirowane muzyką góralską, które czekały na swój dobry czas. Pieśni z płyty "Duch gór" - mam nadzieję - będą czytelne nie tylko dla górali, ale dla wszystkich. To nasza odpowiedź na tradycję, na dziedzictwo - mówi Krzysztof Trebunia-Tutka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marco Bocchino i nowa płyta w amerykańskim stylu

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2017 17:28
- Moja płyta "Ciao Siciliano" jest nagrana trochę po amerykańsku, bo zalazły się na niej nazwiska osób, które są moimi wirtuozami jak Michał Grymuza, mistrz gitary - mówi wokalista Marco Bocchino.
rozwiń zwiń

Czytaj także

54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. "Polskie Radio trzyma rękę na pulsie"

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2017 13:53
Wśród nagrodzonych po koncercie "Debiuty" na opolskim festiwalu są muzycy, których jedynkowym słuchaczom przedstawiać nie trzeba. Już wcześniej byli oni bowiem promowani na naszej antenie.
rozwiń zwiń