Wielki finał Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej"

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2017 17:12
- Wielu laureatów okazało się ludźmi estrady, ludźmi piosenki - podkreśliła założycielka i prezeska Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej Agata Passent.
Audio
  • Wielki finał Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej" (Muzyczna Jedynka)
Agata Passent
Agata PassentFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

W poniedziałek (9.10) w warszawskim teatrze Roma odbędzie się Koncert Galowy XX Festiwalu i Konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej". Wydarzenie to szansa dla młodych wokalistów, by zaprezentowali swoją wrażliwość i talent.

- Dla nas to będzie wielka gala. Wystąpi aż 20 artystów. Chcemy przypomnieć laureatów kolejnych festiwali. Koncert poprowadzi Magda Umer, która jest dobrą duszą Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej - wskazała w audycji "Muzyczna Jedynka" Agata Passent.

Gość Jedynki zauważyła, że część laureatów "pozostała z piosenką, a czasem wręcz pozostała z Agnieszką Osiecką". - Trochę pomogliśmy ludziom, którzy w tym współczesnym świecie formattingu w mediach i jakiś takich oczekiwań komercyjnych nie mogli się odnaleźć - oceniła gość Jedynki.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Agata Passent (założycielka i prezeska Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej)

Data emisji: 6.10.2017

Godzina emisji: 13.19

kk

Czytaj także

Agata Passent zaprasza na 20. Konkurs "Pamiętajmy o Osieckiej"

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2017 18:38
– Najwspanialsze jest to, że młodzi ludzie wciąż się interesują piosenkami Agnieszki Osieckiej i dają ogromną dozę wzruszeń publiczności, która składa się z czterech pokoleń – przyznaje Agata Passent.
rozwiń zwiń