X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Navarrete: Flamenco jest jak całe moje życie

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2017 16:09
- Wszystko co robię, tak naprawdę polega na tym, że biorę rzeczy, które moje serce, mój umysł, moja wrażliwość Polki, jednak urodzonej tutaj w środku Europy osoby, i mogę je przez swoją muzykalność przetworzyć - mówi o swej twórczości Magda Navarrete.
Audio
  • Magda Navarrete o filozofii flamenco (Muzyczna Jedynka)
Magda Navarrete
Magda NavarreteFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

‎Gość "Muzycznej Jedynki" to wokalistka, producentka muzyczna, tancerka i śpiewaczka Flamenco. W swej muzyce łączy bolera z elektroniką, flamenco z orientem, Polskę ze światem, a tradycję z nowoczesnością. Opowiada o współpracy z zespołem Caravana Banda, składającym się z muzyków czeskich.

Twierdzi, że udało jej się te połączenia złożyć w taki kształt, w jaki zawsze chciała. - Fuzja, która zrobiliśmy, czyli bałkańska, cygańska, flamenco i są też elementy folkloru z Europy Środkowej jest super, bo ja sobie z flamenco czerpię tylko to, co mogę włożyć, co pasuje, co klika i to jest bardzo fajne poruszać się między tymi światami - wyjaśnia korzenie twórczości.

Artystka opowiada o tym, kiedy ujawniły się jej pasje do flamenco i jak uczyła się tego tańca. - Żeby w ogóle uprawiać flamenco trzeba mieć gorące serce i zimny umysł - przekazuje filozofię tego tańca.

Posłuchaj całej rozmowy, podczas której można było posłuchać dwóch utworów w wykonaniu Caravana Banda.

***

Tytuł audycji: "Muzyczna Jedynka"

Rozmawiała: Anna Will

Gość: Magda Navarrete

Data emisji: 13.10.2017

Godzina emisji: 14.18

ag/kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Siesta 2016. Gdańsk wypełniony muzyką świata

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2016 18:40
Jeszcze do niedzieli (24.04) potrwa w Gdańsku Siesta Festival, czyli święto muzyki świata, podczas którego można posłuchać m.in. flamenco, fado, muzyki brazylijskiej i hinduskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Caravana Banda - energia flamenco i Bałkanów

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2017 14:30
Po dwóch latach koncertów i wytężonej pracy artystycznej w kilku krajach, zespół Caravana Banda z Magdą Navarrete nagrał singiel "Amor y Oro", który jest zapowiedzią płyty "Mezihra".
rozwiń zwiń