X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piosenki Agnieszki Osieckiej z męskiej perspektywy

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2017 15:47
- Ludzie pytali po koncertach "Osiecka po męsku", czy można gdzieś kupić płytę. Mnie zawsze było głupio, że zostawiam ich jedynie z wrażeniami. Wtedy sobie pomyślałem, to jest ten moment - powiedział w radiowej Jedynce Marcin Januszkiewicz.
Audio
  • Piosenki Agnieszki Osieckiej z męskiej perspektywy (Muzyczna Jedynka)
Marcin Januszkiewicz
Marcin JanuszkiewiczFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Płyta "Osiecka po męsku" to rejestracja trójkowego koncertu, który odbył się 20 września w Studio im. Agnieszki Osieckiej w ramach cyklu "Nowa Energia w piosence". Było to wydarzenie towarzyszące 20. Ogólnopolskiemu Festiwalowi i Konkursowi "Pamiętajmy o Osieckiej".


xx 

Marcin Januszkiewicz, który w 2011 roku został pierwszym w historii laureatem I nagrody konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej" a sześć lat później zgarnął Grand Prix Złoty Tukan oraz Tukana Dziennikarzy 38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, wykonując m.in. "Nim wstanie dzień", przyznał w radiowej Jedynce, że minęło sporo czasu, zanim album powstał.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której artysta opowiedział, jakie utwory wybrał na "Osiecka po męsku". W "Muzycznej Jedynce" można także wysłuchać męskiej wersji "Niech żyje bal".

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Marcin Januszkiewicz (aktor, wokalista)

Data emisji: 24.10.2017

Godzina emisji: 14.15

kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nula Stankiewicz: szukałam pretekstu, by wydać tę płytę

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2017 15:34
Aby upamiętnić 20-lecie śmierci wspaniałej poetki Agnieszki Osieckiej, Nula Stankiewicz i Janusz Strobel stworzyli recital o dość przewrotnym tytule "Byle nie o miłości" z piosenkami artystki. Od dziś (19.10) dostępna jest płyta o tym samym tytule.
rozwiń zwiń