X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Między nami" - koncert utworów Jacka Kaczmarskiego

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2017 22:01
Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia zaprasza do wysłuchania wyjątkowego koncertu. W Studiu im. Władysława Szpilmana w sobotę wieczorem, w dniu Święta Niepodległości, wystąpili młodzi wokaliści i śpiewający aktorzy, którzy zaprezentowali najważniejsze kompozycje z repertuaru Jacka Kaczmarskiego.
Audio
  • "Między nami" - koncert utworów Jacka Kaczmarskiego (Studio Piosenki Teatru Polskiego Radia/Jedynka)

W trakcie koncertu "Między nami" w radiowym studiu wystąpili młodzi wokaliści i śpiewający aktorzy: Aleksandra Batko, Jakub Blokesz, Łukasz Jędrys, Łukasz Szczepanowski i Julita Wawreszuk.

Dyrektor Teatru Polskiego Radia Janusz Kukuła (opiekun artystyczny przedsięwzięcia) oraz Janusz Gast (autor scenariusza i reżyser koncertu) wybrali dla młodych wokalistów repertuar złożony z najważniejszych utworów z bogatego dorobku Jacka Kaczmarskiego (1957-2004) – wybitnego kompozytora, tekściarza i wokalisty – tzw. barda Solidarności, autora kilkuset piosenek, które weszły do kanonu polskiej muzyki popularnej, w tym m.in. „Obławy”, „Naszej klasy”, „Snu Katarzyny II” czy „Murów”.


"Między nami" 

Całość programu poświęconego twórczości bohatera wieczoru zaaranżował muzycznie Marcin Partyka – liderujący zespołowi The Jobers.

Koncert, transmitowany na antenie radiowej Jedynki, prowadził Marcin Kusy z radiowej Jedynki.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

kh


 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Młode pokolenie w hołdzie Jackowi Kaczmarskiemu

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2016 16:13
- Główne wartości, jakie przyświecają naszemu stowarzyszeniu to wolność i patriotyzm. Myślę, że podobne wartości przyświecały Jackowi Kaczmarskiemu - mówi Justyna Jezierska, organizatorka koncertu "Istnieje gdzieś terra felix...".
rozwiń zwiń