"The best of" Edyta Geppert. "Nie traktuję tej płyty jako podsumowanie"

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2017 15:12
10 listopada swoją premierę będzie miał album wokalistki "The best of". Na płycie znajdziemy wszystkie największe hity Edyty Geppert, m.in. "Jaka róża, taki cierń", "Och życie, kocham cię nad życie", "Zamiast", "Nie, nie żałuję" czy "Szukaj mnie". 
Audio
  • Edyta Geppert o płycie "The best of" (Muzyczna Jedynka)
Edyta Geppert
Edyta GeppertFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Fragment okładki płyty Edyty Geppert "Best of" 

Jak wyjaśniła w audycji "Muzyczna Jedynka" wokalistka, do wydania tego rodzaju albumu od lat namawiały ją różne firmy fonograficzne.

Wskazała, że niedawno udało się z przepastnych telewizyjnych archiwów wydobyć nagrania z początków jej kariery i pojawił się pomysł, by połączyć DVD z płytą z największymi przebojami.

Gość Jedynki zastrzegła, że nie traktuje tego wydawnictwa jako podsumowanie swojej kariery ponieważ "jej życie zawodowe rozkwita".

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której Edyta Geppert opowiedziała o utworach, które znalazły się na "The best of" i o swojej reakcji na wyszukane nagrania.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Edyta Geppert (piosenkarka)

Data emisji: 9.11.2017

Godzina emisji: 13.21

kk

Czytaj także

Marek Kościkiewicz: niech dobre piosenki idą w świat

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2017 20:00
- Nie lubię, jak piosenki leżą w szufladzie. Te, które są dobre, trzeba oddawać i niech idą w świat. Stąd ta płyta - mówi muzyk o nowym albumie grupy De Mono.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ms. Obsession. Ostatnia, która została pierwszą

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2017 15:00
Wygrała konkurs radiowej Czwórki Wydaj płytę z "Będzie głośno", a w ramach nagrody wraz z Agencją Muzyczną Polskiego Radia wydała debiutancką płytę pt. "Manekin". - Ms. Obsession, czyli Aleksandra Warchoł, wysłała swoje zgłoszenie na kilka minut przed końcem terminu. Jak się okazało, ostatni są pierwszymi - mówi Damian Sikorski, dziennikarz Czwórki.
rozwiń zwiń