X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Aurelia Luśnia. Od opery do Cranberries

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2017 15:00
Aurelia Luśnia jest śpiewaczką operową, ukończyła Wydział Wokalno-Aktorski Akademii Muzycznej w Gdańsku, ale zawodowo zajęła się muzyką rozrywkową. W tym roku wydała trzeci album pt. "Po godzinach".
Audio
  • Aurelia Luśnia o swojej płycie "Po godzinach" (Muzyczna Jedynka)

Prowadząca audycję Anna Will przyznaje, że w głosie Luśni słyszy echa wokalu Dolores O'Riordan z The Cranberries. - Inspirują mnie różne wokalistki, tak naprawdę cały czas szukam swojej drogi i brzmień. Teraz jest mi bardzo blisko do piosenki musicalowej, aktualnie to najbliższy mi rodzaj wykonawstwa, ale nie stronię od żadnych technik, ciągle staram się rozwijać swój głos - mówi Aurelia Luśnia. Jak dodaje, swoją twórczość nazywa pieśnią popularną z domieszką ambicji.

W audycji posłuchacie piosenki "Nienazwany szkic" z jej najnowszej płyty. Dowiecie się też, jak wyglądała praca nad albumem, który Aurelia Luśnia w całości sama skomponowała.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Anna Will

Gość: Aurelia Luśnia (wokalistka, kompozytorka)

Data emisji: 21.11.2017

Godzina emisji: 14.28

mg/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Danuta Błażejczyk zaprasza na koncert piosenek Danuty Rinn

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2017 17:00
- Danucie Rinn zawdzięczam bardzo dużo. Poznałam ją na początku mojej drogi artystycznej i była moim aniołem opiekuńczym. Umożliwiła nawet mieszkanie w swoim domu przez rok, kiedy wyfrunęła za ocean - wspomina wokalista, dodając, że Danuta Rinn wspierała ją także radą np. z kim nie powinna się zadawać. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lidia Pospieszalska i jej nieeklektyczne "Podróże na chmurze"

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2017 14:30
Lidia Pospieszalska zaprasza swoich fanów w "Podróże na chmurze". Właśnie taki tytuł nosi jej najnowszy album. - Płyta rodziła się etapami, słuchałam w życiu bardzo różnorodnej muzyki, więc utwory mają różne kolory - mówi artystka.
rozwiń zwiń