Broadwayowski sen w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2017 18:30
"Upiór w Operze", "Jesus Christ Superstar", "Miss Saigon", "Rebecca", "Les Misérables/Nędznicy", "Taniec wampirów" - piosenki z tych musicali w wykonaniu Jakuba Wociala usłyszycie na koncercie "Dream of Broadway".
Audio
  • Jakub Wocial zaprasza na swój koncert "Dream of Broadway" (Muzyczna Jedynka)

- Zaprezentowane zostaną utwory, które są mi bardzo bliskie i pochodzą ze spektakli, w których grałem, m.in. z "Tańca wampirów". Ten spektakl Teatru Roma był moim debiutem, osiem miesięcy później dostałem propozycję castingu do berlińskiej produkcji, do której finalnie się dostałem i grałem przez cztery lata - mówi artysta.

Jakubowi Wocialowi na scenie będzie towarzyszyć rosyjska pianistka Marina Komissartchik. A jakiej muzyki gość Jedynki słucha na co dzień, gdy wraca z prób? O tym w nagraniu.

Koncert "Dream of Broadway" odbędzie się 25 listopada w Białołęckim Ośrodku Kultury w Warszawie.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Jakub Wocial (wokalista, aktor musicalowy)

Data emisji: 24.11.2017

Godzina emisji: 14.44

mg/kh

Czytaj także

Klasyka i muzyka filmowa. Nowy cykl Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2017 17:00
Polskie Radio 21 października zainauguruje cykl spotkań muzycznych pt. "To, co najpiękniejsze…". Podczas pierwszej odsłony w Studiu Koncertowym im. Witolda Lutosławskiego wystąpi orkiestra Sinfonia Viva pod dyrekcją Tomasza Radziwonowicza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawska Orkiestra Sentymentalna prosi do tańca

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2017 16:00
Zespół, który oczarował publiczność piosenkami z czasów dwudziestolecia międzywojennego, właśnie wydał drugą płytę. Jej tytuł to "Tańcz mój złoty". - Repertuar jest iście taneczny - zapewnia Gabriela Mościcka, wokalistka i instrumentalistka Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej.
rozwiń zwiń