Sylwester z radiową Jedynką. Rafał Brzozowski poprowadzi i zaśpiewa

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2017 15:55
Tegoroczną imprezę sylwestrową, organizowaną przez telewizyjną Dwójkę pod patronatem radiowej Jedynki, będzie współprowadził Rafał Brzozowski. Piosenkarz zapewnia, że słuchacze na pewno nie będą się nudzili.
Audio
  • Rafał Brzozowski o Sylwestrze Marzeń (Muzyczna Jedynka )
Rafał Brzozowski
Rafał BrzozowskiFoto: PAP/Tytus Żmijewski

- Wystąpię jako wykonawca i prowadzący całej imprezy. Podwójna rola jest zawsze wyczerpująca, wymaga dużego skupienia i nakładu pracy. Patrząc na skład artystów, myślę, że Sylwester będzie bardzo energiczny, roześmiany i radosny. Tu jest wszystko, muzyka taneczna, która porywa tłumy, ale też utwory legendarne. Oferta jest na tyle bogata, że słuchacz na pewno dobrze się dobrze bawił - powiedział piosenkarz.

Wokalista przyznaje, że nauczony poprzednimi latami, wie, czego się spodziewać.

- Kiedyś zdarzyło mi się po Sylwestrze dostać zapalenia oskrzeli, które przerodziło się w zapalenie płuc. Przy temperaturze -15 st. C przebiegłem po scenie w samej koszulce. Nawet nie wiedziałem, że to może się tak skończyć. Teraz już na pewno nie będę się tak wyrywał - przyznał Rafał Brzozowski.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Katarzyna Pietrzak

Goście: Rafał Brzozowski (wokalista)

Data emisji: 5.12.2017

Godzina emisji: 14.35

abi/ag

 

Czytaj także

Natalia Grosiak z Mikromusic: tak mi się nie chce być seksi

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2017 15:03
- Ale obiecują sobie szczerze, że jeszcze kiedyś z popiołów wyskoczę w kieckę - powiedziała Natalia Grosiak w radiowej Jedynce, cytując fragment tytułowej piosenki z płyty Mikromusic "Tak mi się nie chce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Będzie nowy konkurs muzyczny - im. Karola Szymanowskiego

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2017 14:40
- Mamy już wielkie narodowe konkursy muzyczne im. Fryderyka Chopina, Henryka Wieniawskiego, Stanisława Moniuszki. W tym gronie brakowało nam największego po Chopinie kompozytora, Karola Szymanowskiego - mówił w "Muzycznej Jedynce dziennikarz Polskiego Radia Adam Rozlach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Urodziny Edwarda Hulewicza. "Nie mam kompleksu wieku"

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2017 15:28
- Nie czuję tego wieku kompletnie. Czuję się w dalszym ciągu tak, jakbym właśnie skończył maturę - powiedział w radiowej Jedynce Edward Hulewicz, który w ubiegłą środę skończył 80 lat.
rozwiń zwiń