Ms. Obsession: "Poszarpane serca" poświęcam w pozytywny sposób człowiekowi

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2018 15:41
- To jest moja refleksja na temat ludzi, społeczeństw - powiedziała o kompozycji "Poszarpane serca" Aleksandra Warchoł / Ms. Obsession.
Audio
  • Aleksandra Warchoł / Ms. Obsession o płycie "Manekin" i koncertach (Muzyczna Jedynka)
Aleksandra Warchoł  Ms. Obsession
Aleksandra Warchoł / Ms. ObsessionFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Aleksandra Warchoł wygrała konkurs radiowej Czwórki Wydaj płytę z "Będzie głośno", a w ramach nagrody wraz z Agencją Muzyczną Polskiego Radia wydała debiutancką płytę pt. "Manekin".


Czytaj więcej:
obsession.jpg
Płyta "Manekin". Kulisy debiutu Ms. Obsession

- Zbieram się do koncertów. Organizacja takiej małej trasy koncertowej, na której będziemy mogli wreszcie z pełną energią oddać to, co jest na płycie, to jest taki mój numer jeden w tej chwili - stwierdziła w audycji "Muzyczna Jedynka" Aleksandra Warchoł. - Myślę, że będzie to bardzo fajne przeżycie. Serdecznie zapraszam, trzeba się szykować tak na okolice kwietnia - dodała.

W radiowej Jedynce można wysłuchać utworu "Poszarpane serca". - To jest moja refleksja na temat ludzi, społeczeństw. My wszyscy jesteśmy indywidualnościami, ale też jesteśmy jednym wspólnym bytem. Mamy swoje słabości, góry i doły. Natomiast ostatecznie to my formujemy świat i rzeczywistość, w której istniejemy - wskazała.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której Aleksandra Warchoł powiedziała, jakie swoje piosenki najbardziej lubi grać. A jakie najbardziej podobają się publiczności?

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Aleksandra Warchoł / Ms. Obsession

Data emisji: 8.01.2018

Godzina emisji: 14.15

kk

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Zbigniew Krajewski
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zespół Ciupaga łączy folklor z nowoczesnością

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2018 15:06
Kapela góralska Ciupaga gra od 2005 roku i od tego czasu wydała trzy płyty. W 2016 roku Ciupaga odniosła sukces w programie "Mam talent". Zespół gra bardzo żywiołowe utwory folkowe, inspirowane głównie klimatami bałkańskimi, węgierskimi, słowackimi i cygańskimi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marian Opania: 10 lat pracowałem nad swoim spektaklem, więc nie może być niedobry

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2018 15:59
Jest aktorem filmowym i teatralnym, ale - o czym nie każdy wie - bywa też reżyserem. Gościem "Muzycznej Jedynki" był Marian Opania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Gorczyca: "Lustro" to uniwersalna piosenka o przemijaniu

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2018 14:18
Utwór "Lustro" to zapowiedź powstającej kontynuacji projektu "Gorczyca i Przyjaciele" Łukasza Gorczycy. Artysta do tej kompozycji zaprosił Kasię "Pumę" Piasecką. 
rozwiń zwiń