"Musimy pozwolić naszej przeszłości odejść". Archiwalna rozmowa z Dolores O'Riordan

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2018 12:31
- Jeśli chcemy, żeby nasze życie było dobre i obfitowało w pomyślność, musimy pozwolić naszej przeszłości odejść. Powinniśmy skoncentrować się na pozytywnych rzeczach, a nie na złych wspomnieniach - mówiła artystka w wywiadzie udzielonym Annie Will siedem lat temu.
Audio
  • "Musimy pozwolić naszej przeszłości odejść". Archiwalna rozmowa z Dolores O'Riordan (Muzyczna Jedynka)
Dolores ORiordan
Dolores O'RiordanFoto: Shutterstock.com/yakub88

- Sama kiedyś skupiałam się na negatywnych przeżyciach, ale teraz wiem, że to zasłania piękno, którego tyle dookoła. Taka świadomość przychodzi z wiekiem. Staram się doceniać proste, ale najważniejsze rzeczy. Na przykład to, że jestem zdrowa - mówiła wówczas artystka.

Dolores O'Riordan, wokalistka irlandzkiego zespołu rockowego The Cranberries zmarła nagle, 15 stycznia 2018 roku, w wieku 46 lat w trakcie nagrywania nowego albumu w Londynie.

Przypominamy archiwalną rozmowę z artystką nagraną na początku lipca 2011 roku podczas jej pobytu w Polsce. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.


***

Zespół The Cranberries, założony w Limerick w 1989 roku, zdobył międzynarodową sławę w latach 90. XX wieku dzięki takim hitom jak "Linger" i "Zombie". Zespół wydał siedem albumów, z czego ostatni w kwietniu 2017 roku. Według oficjalnej strony internetowej The Cranberries, zespół sprzedał 40 mln płyt.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Anna Will

Goście: Dolores O'Riordan

Data emisji: 26.01.2018

Godzina emisji: 14.14

kh

 


Czytaj także

Nie żyje Dolores O'Riordan, wokalistka The Cranberries

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2018 17:32
Zespół The Cranberries, w którym śpiewała Dolores O’Riordan, cieszył się wielką popularnością zwłaszcza od lat 90., m.in. dzięki takim przebojom jak "Linger" czy "Zombie". Grupa szacuje, że sprzedała 40 milionów płyt.
rozwiń zwiń