Co Weronika Korthals robiła w Izraelu z Misterem Polski?

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2018 15:02
Piosenkarka, kompozytorka i dyrygentka przygotowuje nowy materiał muzyczny. W "Muzycznej Jedynce" opowiedziała o singlu "Wstrzymam czas".
Audio
  • Weronika Korthals o singlu "Wstrzymam czas" (Muzyczna Jedynka)
Weronika Korthals
Weronika KorthalsFoto: kadr z teledysku "Wstrzymam czas"

Po sukcesie ostatniego krążka pt. "On" (2015), który był hołdem złożonym twórczości ks. Jana Twardowskiego, Weronika Korthals rozpoczęła pracę nad nowymi kompozycjami. - To jest taki powrót do muzyki popularnej - podkreśliła w audycji "Muzyczna Jedynka" wokalistka.

Zapowiedzią nowego materiału jest singiel "Wstrzymam czas". - Autorem słów jest mój mąż - Łukasz Tartas. Te słowa napisał do mojej muzyki. To romantyczna, małżeńska twórczość - mówiła rozmówczyni Marii Szabłowskiej.

Teledysk do utworu powstał w izraelskim mieście Ejlat, a wokalistce towarzyszył Mister Polski 2017, Jakub Kucner. - Mąż przyznał, że naprawdę przystojny mężczyzna mi się trafił - zażartowała piosenkarka.

- Choć od nagrania minęło już trochę czasu, słysząc utwór "Wstrzymam czas", cały czas czuję to słońce - powiedziała gość radiowej Jedynki. - Mam nadzieję, że ci, którzy zobaczą teledysk, też poczują na sobie to słońce, ten zastrzyk energii - dodała.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, w której Weronika Korthals opowiedziała o swoich dalszych planach. W audycji można także posłuchać utworu "Wstrzymam czas".

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Weronika Korthals (piosenkarka, kompozytorka i dyrygentka)

Data emisji: 9.02.2018

Godzina emisji: 14.28

kk/mg

Zobacz więcej na temat: Maria Szabłowska MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lora Szafran: wydanie tej płyty dałoby mi duże poczucie szczęścia

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2018 15:56
W 2017 roku w Studiu im. Witolda Lutosławskiego odbył się koncert Lory Szafran. Teraz wokalistka myśli o wydaniu płyty, będącej zapisem tego wydarzenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół BAiKA nagrał płytę dla ludzi dojrzałych

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2018 16:55
BAiKA to duet, który tworzą Piotr Banach i Kafi, czyli Katarzyna Sondej. To pierwsza studyjna płyta w ich dorobku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert ku pamięci Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2018 14:00
W sobotę 24 lutego w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbędzie się koncert z cyklu Breakout Tour Symfonicznie. O koncercie rozmawialiśmy w "Muzycznej Jedynce" z Tadeuszem Wicherkiem, szefem Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu.
rozwiń zwiń