25-lecie twórczości Mieczysława Szcześniaka

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2010 12:30
W audycji gościmy Mieczysława Szcześniaka. Aż trudno uwierzyć, że artysta spędził już 25 lat na scenie polskiej muzyki rozrywkowej. Słuchamy jego przeboju sprzed 4 lat "O niebo lepiej" i najnowszego singla "Rzeczy zmieniają się".

Zaprosiliśmy również Daniela Grupę z zespołu Terminal. Muzyk, grający w grupie na instrumentach klawiszowych, opowiada o eklektycznym składzie grupy i o jej debiutanckiej płycie "Tree of lie". A my debiut ten ilustrujemy utworem "Deep inside".

Recenzujemy i zapowiadamy ciekawe wydarzenia muzyczne. Opowiadamy o zbliżającym się koncercie grupy Alan Parsons Project - formacji, która wylansowała przeboje takie, jak " Don't answer me", czy "Sooner or later". Informujemy o projekcie koncertowo - płytowym "Młynarski plays Młynarski". Jan Młynarski, syn słynnego tekściarza, reaaranżuje przeboje ojca w stylu retro - dancingowo - nastrojowo - tanecznym. W przedsięwzięciu bierze udział Gaba Kulka i sam Wojciech Młynarski. Nie możemy pominąć też wczorajszej premiery filmu muzycznego "Beats of freedom".

Ponadto w programie konkurs "Wielcy kompozytorzy filmowi", w którym dzisiaj do zdobycia płyta z kompozycjami Jana Andrzeja Pawła Kaczmarka.

Autorem audycji jest Maria Szabłowska.

Czytaj także

Przegląd ciekawych wydarzeń muzycznych, zapowiedzi koncertów, prezentacja nowości

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2010 12:30
W Muzycznej Jedynce prowadzonej przez Pawła Bobrowskiego recenzja nowo wydanych albumów, zapowiedzi imprez muzycznych i prezentacja "najświeższych" singli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Iowa Super Socccer

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2010 12:30
W Muzycznej Jedynce gościmy Natalię Baranowską i Michała Skrzydło z zespołu Iowa Super Soccer. Rozmawiamy o nowej płycie formacji "Storries Without Happy Ending".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy singiel Zbigniewa Wodeckiego

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2010 12:30
Audycja poświęcona będzie prezentacji muzycznych nowości, wśród których znajdzie się m.in. nowy singiel Zbigniewa Wodeckiego zatytyłowany "Trwoga".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mieczysław Szcześniak

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2010 11:30
Świętujący ćwierćwiecze twórczej działalności Mieczu podsumowuje swój dorobek muzyczny i kreśli plany na przyszłość.
rozwiń zwiń