25-lecie twórczości Mieczysława Szcześniaka

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2010 12:30
W audycji gościmy Mieczysława Szcześniaka. Aż trudno uwierzyć, że artysta spędził już 25 lat na scenie polskiej muzyki rozrywkowej. Słuchamy jego przeboju sprzed 4 lat "O niebo lepiej" i najnowszego singla "Rzeczy zmieniają się".

Zaprosiliśmy również Daniela Grupę z zespołu Terminal. Muzyk, grający w grupie na instrumentach klawiszowych, opowiada o eklektycznym składzie grupy i o jej debiutanckiej płycie "Tree of lie". A my debiut ten ilustrujemy utworem "Deep inside".

Recenzujemy i zapowiadamy ciekawe wydarzenia muzyczne. Opowiadamy o zbliżającym się koncercie grupy Alan Parsons Project - formacji, która wylansowała przeboje takie, jak " Don't answer me", czy "Sooner or later". Informujemy o projekcie koncertowo - płytowym "Młynarski plays Młynarski". Jan Młynarski, syn słynnego tekściarza, reaaranżuje przeboje ojca w stylu retro - dancingowo - nastrojowo - tanecznym. W przedsięwzięciu bierze udział Gaba Kulka i sam Wojciech Młynarski. Nie możemy pominąć też wczorajszej premiery filmu muzycznego "Beats of freedom".

Ponadto w programie konkurs "Wielcy kompozytorzy filmowi", w którym dzisiaj do zdobycia płyta z kompozycjami Jana Andrzeja Pawła Kaczmarka.

Autorem audycji jest Maria Szabłowska.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przegląd ciekawych wydarzeń muzycznych, zapowiedzi koncertów, prezentacja nowości

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2010 12:30
W Muzycznej Jedynce prowadzonej przez Pawła Bobrowskiego recenzja nowo wydanych albumów, zapowiedzi imprez muzycznych i prezentacja "najświeższych" singli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Iowa Super Socccer

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2010 12:30
W Muzycznej Jedynce gościmy Natalię Baranowską i Michała Skrzydło z zespołu Iowa Super Soccer. Rozmawiamy o nowej płycie formacji "Storries Without Happy Ending".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy singiel Zbigniewa Wodeckiego

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2010 12:30
Audycja poświęcona będzie prezentacji muzycznych nowości, wśród których znajdzie się m.in. nowy singiel Zbigniewa Wodeckiego zatytyłowany "Trwoga".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mieczysław Szcześniak

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2010 11:30
Świętujący ćwierćwiecze twórczej działalności Mieczu podsumowuje swój dorobek muzyczny i kreśli plany na przyszłość.
rozwiń zwiń