X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Etniczny Chopin i liryczna Osiecka

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2010 12:30
W Muzycznej Jedynce serdeczne życzenia składamy Edrcowi Claptonowi, który obchodzi dziś okrągłe urodziny.
Audio

Gościem audycji jest Maria Pomianowska, która opowiada o płycie Chopina na pięciu kontynentach muzyków pochodzących z całego świata i "Chodziło o to, żeby znaleźć takie elementy w muzyce Chopina oraz w różnych tradycjach, czasami bardzo odległych od muzyki europejskiej, które będą spoiwem, tzn. na przykład jakiś utwór z Andaluzji będzie pasować do interpretacji w stylu flamenco Walca cis-moll Fryderyka Chopina.

Gościmy również Agatę Passent. Rozmawiamy o XIII już edycji konkursu wokalnego Pamiętajmy o Osieckiej. Wierzymy, że liczba ta przyniesie szczęście uczestnikom i odkryje wiele ciekawych, nawet wywrotowych aranżacji utworów poetki.

Autorem audycji jest Zbigniew Krajewski.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

2010 - rokiem Chopina

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2009 12:29
Wiemy już, że rok 2010 będzie rokiem Fryderyka Chopina. Wiąże się to z dwusetną rocznicą urodzin pianisty. Dziś minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski zapowiedział, że z tej okazji w Cannes na MIDEM odbędzie się duża, międzynarodowa konferencja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chopin na jazzowo. Chopin w teatrze.

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2010 12:30
Gościem Muzycznej Jedynki jest Urszula Dudziak. W roku chopinowskim artystka proponuje nam własne, wokalne interpretacje utworów wielkiego, polskiego kompozytora. "Chopin i jazzmanni grają w jednym zespole." - mówi wokalistka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przegląd ciekawych imprez muzycznych - w tym Wieczorów z Muzyką Karola Szymanowskiego i Fryderyka Ch

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2010 12:30
W Muzycznej Jedynce Adam Rozlach - gość audycji - relacjonuje pierwsze koncerty Wieczorów z Muzyką Karola Szymanowskiego i Fryderyka Chopina, które już po raz 13. odbywają się w Akademii Muzycznej w Katowicach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Witamy wiosnę nutą rozrywkową i poważną

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2010 12:30
W Muzycznej Jedynce wywołujemy wiosnę muzycznymi zaklęciami. Przyglądamy się nie tylko polskiej scenie rozrywkowej, ale także repertuarowi klasycznemu.
rozwiń zwiń