X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lista World Music Charts Europe of EBU - kwiecień 2010

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2010 00:07
Najnowsze notowanie miesięcznej listy albumów z tzw. "muzyką świata" stanowiącej alternatywę dla rankingów showbusinessu, a stworzoną w ramach działalności misyjnej, edukacyjnej Europejskiej Unii Nadawczej EBU (World Music Workshop)
Audio

Lista WMCE of EBU (www.wmce.de) istnieje od 1991r. w ramach działalności World Music Workshop of EBU z inicjatywy Johannesa Theurera z radia Multikulti - dziś w RBB Funkhaus Europa. Ma ona za zadanie upowszechnianie współczesnej muzyki artystycznej, także w wymiarze pop z różnych kręgów kulturowych i z dziedzictwem tradycji - nie tylko z centrów marketingowych pop - kultury.W tym miesiącu  panel 45 rozgłośni WMCE of EBU wybrał TOP 20 z ostatnio wydanych 164 albumów na całym świecie. Jak widać, mimo poważnego kryzysu w showbusinessie ze względu na tzw. marketingowe produkcje czyli tendencję windowania rzemiosła ponad sztukę i doskonałość kopiowania, zalew "kalki z kalki" - to jednak słuchacze narodowych radiofonii (national networks)cenią tę różnobarwność kultur i autentyzm, szczerość wypowiedzi artystów reprezentujących swoje dziedzictwo. Dzięki tej liście i jej publikacji dżwiękowej w ramach EBU i BBC największych sieci radiofonii w świecie, a także jej publikacji w fachowych czasopismach world music zdobyły międzynarodowe uznanie i publiczność takie nasze zespoły i wykonawcy, jak: Trebunie-Tutki, Kroke, Warsaw Village Band,Nina Stiller, St.Nicholaus Orchestra, Mamadou & Kinior, Maria Krupowies, Quartet Jorgi, Rawianie i inni.

Zaprasza Włodzimierz Kleszcz.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czerwcowa lista World Music Charts Europe of EBU

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2010 00:07
Najnowsze czerwcowe notowanie listy Europejskiej Unii Radiowej www.wmce.de z polskim sukcesem!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyka Świata

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2010 12:30
Gościem Muzycznej Jedynki jest Włodzimierz Kleszcz. Dziennikarz radiowy zaprasza na prowadzoną przez siebie nocną audycję prezentującą ciekawy gatunek muzyczny określony bardzo pojemnym terminiem World Music.
rozwiń zwiń