X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Premiera "MĘSKIE D’RAMY czyli między testosteronem a reumatyzmem"

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2018 16:54
Twórcy deklarują, że jest to spektakl dla kobiet o mężczyznach i dla mężczyzn o mężczyznach, żeby dowiedzieli się czegoś więcej o sobie.
Audio
  • Spektakl komediowy w celu podbudowania ego mężczyzn (Muzyczna Jedynka)

Reżyser Antoniusz Dietzius wspomina, że został zaproszony przez dyrektora Teatru "Palladium" i Arka Lipnickiego, jako reżyser w wieku 30 lat, do realizacji spektaklu o mężczyznach w wieku 40 plus. - Na co dzień pracuję z młodzieżą nastoletnią, a teraz przypadła mi w udziale młodzież 40 plus - żartuje gość Jedynki.

Zapowiada, że słuchacze zobaczą i usłyszą na scenie czwórkę bohaterów, z których trzech to śpiewacy operowi. Spektakl prowadzą dwie aktorki, a muzyczną oprawę zapewnia grający na żywo trzyosobowy band. - Jest to połączenie kabaretu, teatru muzycznego i stand upu - wyjaśnia.

- Mam nadzieję, że po spektaklu mężczyźni trochę podbudują swoje ego - mówi Arek Lipnicki. Jego zdaniem męskość przeżywa kryzys, a mężczyźni trochę się pogubili. Jego zdaniem, udało się stworzyć na scenie widowisko rozrywkowe, ale na dobrym poziomie. Tekst napisał Tomasz Jachimek.

Prapremiera spektaklu w środę (14.03.2018) w Teatrze "Palladium" o godz. 19.30. Wysłuchaj nagrania całej rozmowy, okraszonej dwiema piosenkami.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Rozmawia: Maria Szabłowska

Goście: Arek Lipnicki (wokalista z Voice Band), Antoniusz Dietzius (reżyser spektaklu "MĘSKLE D’RAMY czyli między testosteronem a reumatyzmem")

Data emisji: 13.03.2018

Godzina emisji: 14.26

ag/abiTen artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Podobieństwa czy różnice? Co decyduje o tym, że związek przetrwa?

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2017 11:18
- Czasami pozornie wydaje nam się, że jesteśmy różni i te różnice nas pociągają, potem okazuje się, że mamy podobne zasady, podobne normy, które sprawiają, że jesteśmy razem - wyjaśniała w audycji "Cztery pory roku" Monika Dreger psycholog z Warszawskiej Grupy Psychologicznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Kościkiewicz o roztańczonych "Drzewach"

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2018 17:00
Siedemnaścioro tancerzy, czternaście choreografii i różne style taneczne - od klasyki, przez popping i break dance do tańca współczesnego. Tak wygląda najnowszy teledysk zespołu De Mono do piosenki "Drzewa".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Chwilówka" - pastisz na współczesne trendy

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2018 16:55
- To jest zabawna piosenka, ale jednak przebój. Utwór muzyczny z mrugnięciem oczka na śmiesznie - powiedział w radiowej Jedynce Grzegorz Halama.
rozwiń zwiń