Premiera "MĘSKIE D’RAMY czyli między testosteronem a reumatyzmem"

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2018 16:54
Twórcy deklarują, że jest to spektakl dla kobiet o mężczyznach i dla mężczyzn o mężczyznach, żeby dowiedzieli się czegoś więcej o sobie.
Audio
  • Spektakl komediowy w celu podbudowania ego mężczyzn (Muzyczna Jedynka)
Audio
  • Spektakl komediowy w celu podbudowania ego mężczyzn (Muzyczna Jedynka)

Reżyser Antoniusz Dietzius wspomina, że został zaproszony przez dyrektora Teatru "Palladium" i Arka Lipnickiego, jako reżyser w wieku 30 lat, do realizacji spektaklu o mężczyznach w wieku 40 plus. - Na co dzień pracuję z młodzieżą nastoletnią, a teraz przypadła mi w udziale młodzież 40 plus - żartuje gość Jedynki.

Zapowiada, że słuchacze zobaczą i usłyszą na scenie czwórkę bohaterów, z których trzech to śpiewacy operowi. Spektakl prowadzą dwie aktorki, a muzyczną oprawę zapewnia grający na żywo trzyosobowy band. - Jest to połączenie kabaretu, teatru muzycznego i stand upu - wyjaśnia.

- Mam nadzieję, że po spektaklu mężczyźni trochę podbudują swoje ego - mówi Arek Lipnicki. Jego zdaniem męskość przeżywa kryzys, a mężczyźni trochę się pogubili. Jego zdaniem, udało się stworzyć na scenie widowisko rozrywkowe, ale na dobrym poziomie. Tekst napisał Tomasz Jachimek.

Prapremiera spektaklu w środę (14.03.2018) w Teatrze "Palladium" o godz. 19.30. Wysłuchaj nagrania całej rozmowy, okraszonej dwiema piosenkami.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Rozmawia: Maria Szabłowska

Goście: Arek Lipnicki (wokalista z Voice Band), Antoniusz Dietzius (reżyser spektaklu "MĘSKLE D’RAMY czyli między testosteronem a reumatyzmem")

Data emisji: 13.03.2018

Godzina emisji: 14.26

ag/abiTen artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Podobieństwa czy różnice? Co decyduje o tym, że związek przetrwa?

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2017 11:18
- Czasami pozornie wydaje nam się, że jesteśmy różni i te różnice nas pociągają, potem okazuje się, że mamy podobne zasady, podobne normy, które sprawiają, że jesteśmy razem - wyjaśniała w audycji "Cztery pory roku" Monika Dreger psycholog z Warszawskiej Grupy Psychologicznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Kościkiewicz o roztańczonych "Drzewach"

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2018 17:00
Siedemnaścioro tancerzy, czternaście choreografii i różne style taneczne - od klasyki, przez popping i break dance do tańca współczesnego. Tak wygląda najnowszy teledysk zespołu De Mono do piosenki "Drzewa".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Chwilówka" - pastisz na współczesne trendy

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2018 16:55
- To jest zabawna piosenka, ale jednak przebój. Utwór muzyczny z mrugnięciem oczka na śmiesznie - powiedział w radiowej Jedynce Grzegorz Halama.
rozwiń zwiń