Monika Borzym w repertuarze Radiohead: to mój urodzinowy koncert

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2018 18:37
Monika Borzym dopiero co wróciła z Los Angeles, a już przygotowuje się do koncertu w warszawskim Teatrze Syrena. W repertuarze usłyszmy jej ukochane piosenki zespołu Radiohead.
Audio
  • Monika Borzym zapowiada koncert w Teatrze Syrena (Muzyczna Jedynka)
Audio
  • Monika Borzym zapowiada koncert w Teatrze Syrena (Muzyczna Jedynka)

- Ten koncert jest moim urodzinowym prezentem, który sama sobie zrobiłam. Będę miała przyjemność w Teatrze Syrena 24 marca zaśpiewać dwa koncerty, o godzinie 17.00 i 19.00. Nikola Kołodziejczyk, który jest aranżerem, kompozytorem, pianistą, teraz aranżuje dla mnie piosenki Radiohead – mówiła artystka.

Monika Borzym przyznała, że fascynuje się muzyką zespołu Radiohead od czasów gimnazjum. - To jest moja bardzo wieloletnia miłość. Od czternastego roku życia, kiedy odkryłam piosenki Radiohead, to są najczęściej odtwarzane przeze mnie utwory. Jest to zespół, który był dla mnie jakąś nieosiągalną górą – stwierdziła z uśmiechem wokalistka.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Rozmawia: Maria Szabłowska

Goście: Monika Borzym (wokalistka jazzowo-soulowa)

Data emisji: 13.03.2018

Godzina emisji: 13.28

abi

 

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wiesław Ochman: Karol Szymanowski miał niezwykłą inwencję twórczą

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2018 16:18
Operetka w trzech aktach Karola Szymanowskiego "Loteria na mężów czyli Narzeczony nr 69" po raz pierwszy została nagrana z inicjatywy radiowej Dwójki przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia. Teraz w "Muzycznej Jedynce" gościliśmy śpiewającego w operetce Wiesława Ochmana.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sara Jaroszyk: jej muzyka nie jest czystym R&B

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2018 14:18
Sara Jaroszyk to dziewczyna zdolna, zafascynowana twórczością Alicii Keys i Beyonce. Mówi, że to wielkie głosy, wspaniałe wokalistki i piękne kobiety. Sama właśnie wydała nowy singiel i zaprezentowała go w "Muzycznej Jedynce".  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premiera "MĘSKIE D’RAMY czyli między testosteronem a reumatyzmem"

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2018 16:54
Twórcy deklarują, że jest to spektakl dla kobiet o mężczyznach i dla mężczyzn o mężczyznach, żeby dowiedzieli się czegoś więcej o sobie.
rozwiń zwiń