Tadeusz Seibert z autorskim projektem

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2018 17:48
Muzyk nagrał płytę. - To była długo oczekiwana płyta, choć szybko nagrana, bo niespełna rok - mówi w "Muzycznej Jedynce".
Audio
  • Tadeusz Seibert o muzycznych planach (Muzyczna Jedynka)
Tadeusz Seibert
Tadeusz SeibertFoto: Magda Jasińska/Radio PIK

Inspiracją były przeprowadzki oraz spełnione i niespełnione miłości. Słowa napisał sam. Jedno z tych nagrań chce zaśpiewać na festiwalu w Opolu. Płyta będzie zatytułowana "Nie ma szans". - Ale mam nadzieję, że te szanse są - żartuje piosenkarz. Tytułową piosenkę można usłyszeć podczas rozmowy.

Tadeusz Seibert opowiada również o koncercie piosenek Zbigniewa Wodeckiego, który odbędzie się w większym gronie 22 kwietnia w Lubinie. Koncertowi będzie towarzyszyła płyta, a na niej piosenki, których już Zbigniew Wodecki nie zdążył zaśpiewać.
Posłuchaj nagrania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Tadeusz Seibert (wokalista, autor tekstów)

Data emisji: 12.04.2018

Godzina emisji: 13.32

ag

Czytaj także

Romuald Lipko skomponował piosenkę na Eurowizję

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2018 14:32
Za chwilę konkurs Eurowizji. Im gorzej się mówi o tym konkursie, tym większe zainteresowanie twórców, aby pokazać tam swoje utwory.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Girls on Fire burzą mury. Mają szansę na Eurowizję?

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2018 14:30
Marta Dzwonkowska, Joanna Cholewa oraz Monika Wiśniowska-Basel z zespołu Girls on Fire walczą o udział w Eurowizji 2018. Ich konkursowy utwór "Break the Walls" niesie ważne przesłanie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Judyta Pisarczyk: mój jazz zaczął się dopiero na studiach

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2018 15:03
Judyta Pisarczyk to młoda uzdolniona artystka. Gra na flecie, współprowadzi chór gospel, komponuje muzykę, pisze teksty. Właśnie ukazała się jej debiutancka płyta, wydana przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia. Wokalistka opowiedziała o niej w "Muzycznej Jedynce".
rozwiń zwiń