X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fish zaśpiewał na Vinyl Festival 2018 w Chorzowie

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2018 16:14
Festiwal zapoczątkował koncert legendarnego wokalisty, kompozytora i autora tekstów, byłego frontmana grupy Marillion. Przez najbliższe dwa tygodnie będzie się działo.
Audio
Fish podczas koncertu na Vinyl Festival 2018 w Chorzowie
Fish podczas koncertu na Vinyl Festival 2018 w ChorzowieFoto: materiały prasowe

- Koncert Fisha był swego rodzaju próbą generalną przed jesienną trasą koncertową po Polsce - mówi Michał Wilczyński, współorganizator festiwalu. Jego zdaniem, Fish jest w znakomitej formie, a koncert był bardzo udany. Występ poprzedziła godzinna rozmowa z artystą. - I taka jest właśnie idea Vinyl Festivalu, że nie tylko koncerty mają się dziać, ale wszystko inne, co obraca się wokół płyty winylowej - wyjaśnia.

Dlatego będą koncerty zagranicznych i polskich gwiazd rocka czy bluesa, kosmiczny odsłuch "The Dark Side of the Moon" Pink Floyd z płyt winylowych w chorzowskim planetarium, spotkania z muzykami i dziennikarzami, a nawet impreza, która przenosi w czasie do lat 70. XX w.

Wśród wielu wybitnych wykonawców będzie czeski zespół Jazz Q, obrosły już legendą wśród słuchaczy zza naszej południowej granicy. Muzycy przygotowali wyjątkowy koncert, podczas którego zaprezentują najważniejsze kompozycje z całego swojego dorobku. Występ poprzedzi rozmowa z liderem Martinem Kratochvilem. Zaś 19 maja odbędzie się wielka giełda płyt winylowych połączona ze spotkaniami autorskimi.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.      


Michał Wilczyński Michał Wilczyński

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Michał Wilczyński (szef wytwórni GAD Records, współorganizator Vinyl Festival 2018 w Chorzowie)

Data emisji: 8.05.2018

Godzina emisji: 14.20

ag/kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wystawa "Pretekst - Jerzy Milian"

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2017 14:36
Pretekst w nazwie wystawy ma być pretekstem do słuchania muzyki Jerzego Miliana, przypominania jego postaci, sięgania do płyty i książki, których premiera już w piątek (13.10) w Chorzowie podczas wernisażu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Planetaria stały się pewnego rodzaju kinami

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2018 14:51
W "Czterech porach roku" odbyliśmy wycieczkę ze spoglądaniem w niebo. Taką wycieczkę można zaliczyć również w wygodnym fotelu siedząc twardo na ziemi. Takie możliwości dają planetaria. W audycji rozmawialiśmy z przedstawicielami trzech polskich planetariów: w Olsztynie, Łodzi i Chorzowie.
rozwiń zwiń