X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Natalia Sikora mierzy się z legendą polskiego bluesa

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2018 14:00
11 maja na półki sklepów muzycznych trafi kolejny album Natalii Sikory. Płyta "Tribute to Mira Kubasińska" to hołd złożony legendom polskiej muzyki - zespołowi Breakout i jego wybitnej wokalistce.
Audio
  • Natalia Sikora i Krzysztof Dłutowski o płycie "Tribute to Mira Kubasińska" (Muzyczna Jedynka)

- Jeżeli człowiek ma w życiu cel i ten cel ma wymiar pasji, to znajdzie każdy nowy instrument, by wydobyć barwę, której potrzebuje i zmieni trening na taki, który dalej go rozwija. Nasze wydawnictwo takim rdzeniem sięga w zagadnienie pasji i posiadania celu. Dobrze, kiedy sztuka to w sobie ma, wtedy powstaje coś, co pozostaje na długo - mówiła Natalia Sikora w "Muzycznej Jedynce".

Na płycie wokalistce towarzyszą Krzysztof Dłutowski, Winicjusz Chróst, Vlodi Tafel, Dariusz Samoraj, Jarosław Bączkowski oraz gościnnie Dariusz Kozakiewicz i Mariusz Kozłowski.

- To jest bardzo wzruszające, że Natalka zaprosiła nas do tego przedsięwzięcia, zwłaszcza że akurat mija 50 lat od powstania zespołu Breakout - przyznał Krzysztof Dłutowski, członek pierwszego składu Breakoutu.

W audycji posłuchacie utworów z płyty "Tribute to Mira Kubasińska".

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Goście: Natalia Sikora (wokalistka, aktorka), Krzysztof Dłutowski (muzyk, członek pierwszego składu zespołu Breakout)

Data emisji: 10.05.2018

Godzina emisji: 13.17

mg/kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Natalia Sikora nagrywa płytę w hołdzie Mirze

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2018 15:34
Jesienią, 12 października 2018 roku, ma się ukazać płyta z piosenkami, które przed laty śpiewała Mira Kubasińska z zespołem Breakout.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poerox. Szkolni buntownicy powracają

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2018 14:00
Zaczęli w końcówce lat 70. od występu na festiwalu ZHP. Lider grupy pojawił się na scenie w poszarpanym mundurze harcerskim, na którym napisał "Sex Pistols". W kolejnej dekadzie wylansowali swój największy przebój - "Wyspy migdałowe". Dziś dawni buntownicy powracają z nową płytą.
rozwiń zwiń