Krzysztof Kiljański. Występ w Opolu i... jeszcze "Więcej"

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2018 14:00
W 2005 roku zadebiutował w Opolu, a w tym roku znów pojawi się na tym festiwalu. - Wystąpię tuż po premierach, 9 czerwca, w ramach Koncertu piosenek literackich i kabaretowych stulecia - zapowiedział w "Muzycznej Jedynce" Krzysztof Kiljański.
Audio
  • Krzysztof Kiljański o swoim występie w Opolu i o singlu "Więcej" (Muzyczna Jedynka)

Artysta na opolskiej scenie zaprezentuje utwór "Tak jak malował pan Chagall" ze słowami Wojciecha Młynarskiego i muzyką Leopolda Kozłowskiego. - To bardzo piękna piosenka, z pięknym tekstem, głębokim - mówił Kiljański.

Gość audycji zaprezentował na antenie Jedynki także swój nowy singiel pt. "Więcej". Zapowiada on płytę pod tym samym tytułem, której premiera będzie miała miejsce 8 czerwca. - Bardzo się cieszę, że ten album będzie miał swoją premierę w dniu, w którym startuje festiwal w Opolu - przyznał wokalista.

Jak opowiedział, sama piosenka "Więcej" powstała "gdzieś między Katowicami, Los Angeles a Warszawą". Co to oznacza? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Krzysztof Kiljański (wokalista)

Data emisji: 30.05.2018

Godzina emisji: 13.41

mg/kh

Czytaj także

Krzysztof Kiljański wraca z nowym singlem "W drodze"

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2017 22:04
- Moja nowa płyta będzie barwna, jeśli chodzi o muzykę i stronę tekstową - mówi wokalista, Krzysztof Kiljański.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jerzy Grunwald: stawiam na muzykę estetyczną

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2018 14:12
Piosenka "W letnie dni", którą Jerzy Grunwald przyniósł do studia, jest wakacyjna, pogodna i optymistyczna. Jak mówi, jest człowiekiem, który zawsze stawia na muzykę estetyczną.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Buslav nie jest już debiutantem i szuka czegoś nowego

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2018 12:52
Busław, czyli Tomasz Nikodem Busławski to multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Jego muzyka oscyluje na granicy popu, delikatnej elektroniki i piosenki poetyckiej.
rozwiń zwiń