Pozytywne wibracje Reni Jusis i "Tyyyle słońca"

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2018 16:55
Ostatnia płyta "Bang" Reni Jusis, ukazała się po dłuższej przerwie artystycznej wokalistki, zaskakując unikalnym brzmieniem z pogranicza elektro-popu. Czy nowy krążek będzie utrzymany w podobnym klimacie? 
Audio
  • Rozmowa z wokalistką Reni Jusis (Muzyczna Jedynka/Jedynka)
Reni Jusis
Reni JusisFoto: Aleksandra Przytuła/mat. promocyjne

- Za dwa tygodnie startujemy z nowym teledyskiem, a w najbliższych miesiącach planujemy premierę kolejnych utworów - mówi wokalistka.

Jak przekonuje, singiel "Tyyyle słońca" promujący najnowszy krążek to bardzo optymistyczna propozycja dla słuchaczy. Ma wyzwalać przede wszystkim pozytywne emocje. - Żyjemy w świecie, który często wpływa na nas negatywnie. Stres i agresja sprawiają, że zapominamy o tych dobrych cechach naszej osobowości. Muzyka może pomóc odnaleźć nam tę pozytywną energię, którą powinniśmy dzielić się z innymi - mówi artystka. 

Wokalista zapowiada, że kolejna płyta to nowa odsłona muzyczna. Utwory, które pojawią się na krążku, mają nawiązywać do stylistyki lat 80-tych. - Będę więcej śpiewała o uczuciach, emocjach i relacjach międzyludzkich. Lubię, kiedy moje płyty się różnią, dlatego nie chciałam, żeby była to jedynie kontynuacja poprzedniej. 

Reni Jusis do współpracy zaprosiła również gości, którzy pojawią się w jej najnowszej albumie. Nie zabraknie ponadto muzycznych eksperymentów, jednak nieco innych, niż w przypadku płyty "Bang".

Czym tym razem artystka zaskoczy swoich fanów? Więcej o najnowszej płycie w nagraniu, w którym możemy też usłyszeć piosenkę "Tyyyle słońca".

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Reni Jusis (wokalistka)

Data emisji: 15.06.2018

Godzina emisji: 14.20

kb/ag

Czytaj także

Folklor w modzie. Debiutancka płyta zespołu Tulia

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2018 15:45
Zespół Tulia szturmem wdał się na estradę i zaledwie po kilku miesiącach działalności wydał pierwszą płytę. Folklor i wyjątkowy rodzaj śpiewu szybko znalazły swoich wielbicieli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

K.A.S.A powraca z nowym, wakacyjnym utworem. Będzie hitem?

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2018 15:20
Swoją karierę solową rozpoczął w 1996 roku. Jego przeboje takie, jak "Maczo" czy "Każdy lubi Buggie" zna i śpiewa cała Polska. Dziś Krzysztof Kasowski powraca z nowym utworem, który idealnie wpisuje się w wakacyjny klimat. Premiera utworu, zatytułowanego "Piasek" miała miejsce pod koniec maja. Czy piosenka stanie się hitem lata, na miarę wcześniejszych przebojów?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sentymentalna podróż do początków festiwalu w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2018 14:00
W Opolu trwa 55. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki, a w "Czasie pogody" przybliżaliśmy historię festiwalu i łączyliśmy się z naszymi wysłanniczkami – Marią Szabłowską i Anną Will.
rozwiń zwiń