Joanna Dark: "Wielka miłość" to najpiękniejszy utwór o miłości

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2018 14:31
Płyta "Krajewski na dziś" ukazała się jesienią. To kompilacja największych i najbliższych sercu artystki hitów w nowych aranżacjach Kuby Galińskiego. - Wymyśliłam sobie, że ta płyta ma łączyć pokolenia i przybliżać te piosenki nowym odbiorcom. Stąd na płycie trzy pokolenia: Seweryna, moje i Kuby Galińskiego – mówiła Joanna Dark.
Audio
  • Joanna dark o drugim singlu promującym album "Krajewski na dziś" (Muzyczna Jedynka)

Artystka umieściła na płycie tylko dwanaście piosenek, ale zawiera się w nich tak naprawdę całe spektrum działalności Krajewskiego. – Etap powstawania płyty, a przede wszystkim szukania przeze mnie piosenek, bardzo się zmieniał. Początkowo brałam pod uwagę tylko piosenki Agnieszki Osieckiej i Seweryna Krajewskiego. Ale gdy przejrzałam całą jego twórczość, zrezygnowałam z tego pomysłu. Podobało mi się tak dużo innych piosenek, że również chciałam je zaśpiewać – mówiła w rozmowie z Marcinem Kusym.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w  której prezentujemy utwór "Wielka miłość" w aranżacji Kuby Glińskiego i wykonaniu Joanny Dark. Zdaniem artystki to najpiękniejsza piosenka o miłości. 

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Marcin Kusy

Gość: Joanna Dark (piosenkarka)

Data emisji: 19.06.2018

Godzina emisji: 13.23

abi


Czytaj także

Basia Trzetrzelewska wreszcie z wytęsknioną płytą

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2018 16:28
W maju ukazała się nowa płyta Basi Trzetrzelewskiej zatytułowana "Butterflies" (motyle). Na nowy studyjny krążek artystka kazała czekać fanom dziewięć lat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agata Miklaszewska - mosiężna gwiazda

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2018 15:41
Musical "Metro", do którego napisała libretto, dziś wyznacza muzyczne standardy w Polsce. Na swoim koncie ma również teksty do takich znanych dzieł scenicznych jak "Romeo i Julia" czy "Kaj i Gerda - Baśń o Królowej Śniegu". Kim jest Agata Miklaszewska? Pisarka zdradziła, jak jej praca wygląda od kulis.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pozytywne wibracje Reni Jusis i "Tyyyle słońca"

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2018 16:55
Ostatnia płyta "Bang" Reni Jusis, ukazała się po dłuższej przerwie artystycznej wokalistki, zaskakując unikalnym brzmieniem z pogranicza elektro-popu. Czy nowy krążek będzie utrzymany w podobnym klimacie? 
rozwiń zwiń