Naturalnie Mazury Music&More. Węgorzewskie święto muzyki pod patronatem Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2018 14:21
Trzy letnie wieczory, wakacyjna atmosfera i gwiazdy polskiej sceny. To wszystko w ramach festiwalu Naturalnie Mazury Music&More, który odbędzie się w terminie 13-15 lipca w Węgorzewie.
Audio
  • Dominik Szary zapowiada festiwal Naturalnie Mazury Music&More (Muzyczna Jedynka)

Festiwal słynie z mocnych brzmień, jednak w tym roku organizatorzy przewidzieli również koncerty dla wielbicieli spokojniejszych klimatów. - W tym roku zmieniliśmy specyfikę festiwalu. Kiedyś rzeczywiście był to mocny rock, ale zauważyliśmy, że ludzie oczekują od nas tego, by zapraszać gości zgodnie z zasadą "dla każdego coś miłego". Dlatego tez w tym roku mamy i zespoły mocno rockowe i lżejsze i taką gwiazdę jak Stanisława Celińska z płytą "Malinowa" – przekonywał Dominik Szary, organizator koncertów.

Kto wystąpi na letniej mazurskiej scenie? 13 lipca zagrają: Ania Rusowicz, Jary Oddział Zamknięty, Sebastian Riedel i Lady Pank. W sobotę 14 lipca usłyszmy: Stanisławę Celińską, Monikę Brodkę, Kabanosa i Pidżamę Porno.

Patronem medialnym festiwalu Naturalnie Mazury Music&More jest Program I Polskiego Radia.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Paweł Sztompke

Gość: Dominik Szary (organizator festiwalu Naturalnie Mazury Music & More)

Data emisji: 21.06.2018

Godzina emisji: 13.17

abi/kh

Czytaj także

Karolina Skrzyńska zmierza pod prąd

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2018 17:11
Wokalistka nie zabiega, by jej utwory stały się przebojami. To nietypowe dla branży muzycznej. Ale w ten sposób chce się wyróżnić. - Lepiej skierować się do źródła, niż do ujścia rzeki - mówi obrazowo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwszy po wojnie Stradivarius jest już w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2018 15:00
- Przez kilka lat pracowałem nad tym, żeby w Polsce pojawił się pierwszy w powojennej historii Stradivarius - mówił w "Muzycznej Jedynce skrzypek Janusz Wawrowski. Wreszcie się udało - zakup sfinansował jeden z najbogatszych Polaków, a gość audycji przyniósł cenny instrument do radiowego studia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Płyta w 40. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2018 17:29
Wszystko zaczęło się w Wadowicach. Na Światowe Dni Młodzieży w 2016 roku powstał specjalny projekt "Święty z Wadowic", czyli widowisko multimedialne o Janie Pawle II.
rozwiń zwiń