DJ Adamus i jego energetyczny singiel "Empty"

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2018 15:00
Adam Jaworski, producent muzyczny i dziennikarz radiowy, tworzący pod pseudonimem Dj Adamus powraca z nową odsłoną muzyczną. Tym razem to piosenka utrzymana w typowo wakacyjnym, letnim klimacie. Singiel powstał we współpracy z amerykańską grupą "Animal Colective". Czy nowoczesne brzmienie przypadnie do gustu fanom artysty?
Audio
  • Rozmowa z DJ Adamusem o jego najnowszym singlu "Empty" (Muzyczna Jedynka)
Audio
  • Rozmowa z DJ Adamusem o jego najnowszym singlu "Empty" (Muzyczna Jedynka)

- To nie jest pierwsza moja współpraca z zagranicznymi muzykami. Zaczęliśmy z duetem "Wet Fingers" podczas kręcenia filmu "Sala samobójców". Nasze wspólne pomysły rodziły się przez internet. W obecnych czasach artyści mają możliwość komunikowania się poprzez media społecznościowe z artystami z odległych zakątków świata. Tak nawiązuje się współpraca - mówi artysta.

W podobnych okolicznościach powstał najnowszy singiel artysty "Empty". Utwór został zaprezentowany 22 czerwca podczas Festiwalu Ibiza Camp On organizowanego przez DJ-a Adamusa w Warszawie. Do udziału w nagraniu singla artysta zaprosił m.in. Patrycję Malinowską, finalistkę "Mam talent" i uczestniczkę "The voice Of Poland", która wystąpiła gościnnie. 

Utwór "Empty" jest dostępny również w sieci.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Dj Adamusem w nagraniu dźwięku.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Rozmawiała: Maria Szabłowska

Gość: Adam Jaworski (muzyk, dj)

Data emisji: 10.07.2018

Godzina emisji: 13.27

kb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

K.A.S.A powraca z nowym, wakacyjnym utworem. Będzie hitem?

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2018 15:20
Swoją karierę solową rozpoczął w 1996 roku. Jego przeboje takie, jak "Maczo" czy "Każdy lubi Buggie" zna i śpiewa cała Polska. Dziś Krzysztof Kasowski powraca z nowym utworem, który idealnie wpisuje się w wakacyjny klimat. Premiera utworu, zatytułowanego "Piasek" miała miejsce pod koniec maja. Czy piosenka stanie się hitem lata, na miarę wcześniejszych przebojów?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenki Alibabek w klimacie reggae

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2018 15:49
Wpływów muzyki jamajskiej na polską nie trzeba daleko szukać. Jej historię postanowił prześledzić Janusz Kusz, animator polskiej sceny reggae i ska. Owocem tych poszukiwań jest projekt "Tribute to Alibabki", ukazujący wkład legendarnego zespołu żeńskiego Alibabki w propagowanie muzyki reggae w Polsce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Feel i najnowszy singiel "Jak na imię masz"

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2018 16:55
Wokalista zespołu Feel Piotr Kupicha nie zwalnia tempa. Właśnie ukazał się kolejny utwór grupy "Jak na imię masz". To piosenka utrzymana w rockowym, charyzmatycznym klimacie. Czy utwór podbije serca fanów i listy przebojów?
rozwiń zwiń