Wiemy, kto wystąpi na festiwalu w Węgorzewie

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2018 15:35
13 i 14 lipca w Węgorzewie odbędzie się Festiwal Naturalnie Mazury. Jego dyrektor Dominik Szary ujawnił szczegóły imprezy.
Audio
  • Dominik Szary o szczegółach Festiwalu Naturalnie Mazury (Muzyczna Jedynka)
Audio
  • Dominik Szary o szczegółach Festiwalu Naturalnie Mazury (Muzyczna Jedynka)

13 lipca (piątek) o godzinie 17 zaczną grać zespoły konkursowe. O godz. 18.30 zaśpiewa Ania Rusowicz, o godz. 21-21,30 na scenę wyjdzie zespół Lady Pank, po godz. 23 Jary Oddział Zamknięty, a po północy Sebastian Riedel ze swoim zespołem.

W sobotę (14.07) o godz. 17 wystąpią kolejne zespoły konkursowe, a o godz. 19,45 rozpocznie występ Stanisława Celińska. W dalszej kolejności wystąpią Pidżama Porno, Monika Brodka, a festiwalowy dzień, a raczej już noc 15 lipca zakończy zespół Kabanos.

- Staramy się, żeby wystąpili artyści z górnej półki, ale także tacy, którzy będą pasowali gustom osób różnej kategorii wiekowej i słuchali nie tylko rocka - wyjaśnia Dominik Szary.  

W tym roku festiwal odbywa się pod hasłem "Gramy dla Aleppo". W trakcie imprezy będą zbierane pieniądze na stypendia dla dzieci, które uczą się w tym syryjskim mieście.

W czasie audycji rozdane zostały słuchaczom bezpłatne zaproszenia na festiwal.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Maria Szabłowska

Gość: Dominik Szary (dyrektor Festiwalu Mazury Naturalnie)

Data emisji: 10.07.2018

Godzina emisji: 14.18

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Naturalnie Mazury Music&More. Węgorzewskie święto muzyki pod patronatem Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2018 14:21
Trzy letnie wieczory, wakacyjna atmosfera i gwiazdy polskiej sceny. To wszystko w ramach festiwalu Naturalnie Mazury Music&More, który odbędzie się w terminie 13-15 lipca w Węgorzewie.
rozwiń zwiń