Ms.Obsession i najnowszy singiel "Nie ma mnie"

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2018 14:55
Piosenka "Nie ma mnie" to kolejny utwór, promujący płytę "Manekin" zespołu Ms.Obsession. Krążek wydany został przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia. Wokalistką zespołu jest pochodząca z Chełma Aleksandra Warchoł. Album utzymany w klimacie elektronicznych brzmień, kontrastuje z rapem i baśniowym klimatem muzycznym. Czy nowy utwór z płyty przypadnie fanom zespołu do gustu?
Audio
  • Rozmowa z wokalistką zespołu Ms.Obsession Aleksandrą Warchoł (Muzyczna Jedynka)

- Ta płyta jest bardzo dobrze odbierana przez widownię. Na koncertach udaje mi się porwać publiczność. Tekst piosenek i muzyka są bardzo angażujące. One nie są proste, ale bardzo czytelne. Były sytuacje, w których ludzie po koncercie podchodzili do mnie i dziękowali mi, że przywróciłam im młodość - mówi wokalistka.

Dla zespołu wakacyjny czas to bardzo pracowity okres, ze względu na trasę koncertową. Wokalistka wraz z członkami grupy wystąpiła między innymi w Lublinie, Warszawie i Rzeszowie. W najbliższym czasie zespół planuje odwiedzić także Chełm i Łódź. Na koncertach słuchacze będą mogli usłyszeć między innymi najnowszy singiel "Nie ma mnie". - To utwór wielowarstwowy, który porusza tematykę relacji międzyludzkich. Przewija się tutaj motyw kobiety, pokazany w różnych kulturach, które gdzieś zanikają. Do tego tematu nawiązuje również teledysk utworu, który jest dostępny w internecie.

Inspiracją do powstania materiału były nie tylko obserwacje i doświadczenia artystki, ale też twórczość takich postaci jak: David Lynch, Salvador Dali czy Michaił Bułhakow. Do powstania materiału przyczyniło się wielu zdolnych producentów: SOTEI En2ak, Teielte, ka-meal, WTRDPS oraz duet Dustplastic. Miksem i masteringiem zajął się Rafał Smoleń.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Rozmawiała: Zbigniew Krajewski

Gość:  Aleksandra Warchoł (wokalistka zespołu Ms.Obssesion)

Data emisji: 16.07.2018

Godzina emisji: 13.17

kb

Czytaj także

"Klasyczne Lato z radiem" na festiwalu w Busku-Zdroju

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2018 23:05
W audycji dźwiękowa relacja z zakończonego właśnie XXIV Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co mógł Moog?

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2018 14:26
W "Letniej nocy" przenieśliśmy się do przenośnego laboratorium dźwięku, wyposażonego w słynny Moog Modular System 55 (dokładnie zaś limitowaną edycję instrumentu z lat 60. wyprodukowaną w 2014 roku).
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Klasyczne Lato z radiem" na Zamku Królewskim w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2018 09:44
W audycji dźwiękowa relacja z koncertu, który odbył się 14 lipca w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego. W programie również rozmowa z Agatą Sapiechą, założycielką Akademii.
rozwiń zwiń