X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dżawor: gitary są jak farbki, którymi można malować świat

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2018 14:14
W środku lata w "Muzycznej Jedynce" emitujemy utwór pod bardziej jesiennym niż letnim tytułem "Popiół i dym". Teledysk do nowej piosenki zespołu Harlem ukazał się w sieci 20 lipca.
Audio
  • Zbigniew Krajewski rozmawia z Krzysztofem Jaworskim (Muzyczna Jedynka)

Słowa napisał Marek Dutkiewicz. Na przekór tytułowi piosenka jest pogodna, energetyczna i mobilizująca do działania. – Mistrz wie, jak to napisać, żeby było dobrze – mówił w audycji Krzysztof Dżawor Jaworski, gitarzysta zespołu.  

Dżawor jest kolekcjonerem gitar. Sam już nie wie ile ich ma, ale podkreśla, że hobby sprawia mu ogromną radość. – Kocham to bardzo. Całe życie zbieram gitary i nie potrafię się z nimi rozstawać. Traktuję to jak farbki, którymi można malować świat - powiedział.

8 sierpnia w Olsztynie Harlem zagra koncert jubileuszowy, którego szczegóły muzyk zdradził na antenie Jedynki. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.  

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Krzysztof Jaworski (muzyk zespołu Harlem)

Data emisji: 23.07.2018

Godzina emisji: 13.17

abi/kh


 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ryszard Poznakowski i jego wspomnienia estradowych przebojów

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2018 14:50
Twórca wielu przebojów, kompozytor i członek legendarnych "Trubadurów" oraz "Czerwono-Czarnych". Na polskiej scenie muzycznej jest już od ponad 55 lat. Na kolejne 50 lat czeka z niecierpliwością. O najciekawszych momentach ze swojego zawodowego życia i planach muzycznych Ryszard Poznakowski opowiedział w rozmowie ze Zbigniewem Krajewskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sławomir Zygmunt i jego poetyckie inspiracje muzyczne

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2018 15:54
Kompozytor i muzyk inspiruje się twórczością poetów. Szczególną symaptią darzy poezję Edwarda Stachury. Na podstawie jego wierszy powstała płyta "Dokąd idziesz, do wierszy". O najnowszym singlu z krążka Sławomir Zygmunt opowiedział w Muzycznej Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Recepta na młodość i pogodę ducha

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2018 13:45
To optymizm i aktywność artystyczna, do której talent objawić się może w każdym wieku. Oto remedium na upływający czas naszej stałej słuchaczki - Beaty Grzybowskiej-Bąk.
rozwiń zwiń